Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma voltam orvosi vizsgálaton,...

Ma voltam orvosi vizsgálaton, vert vettek plazmát szeretnék adni?

Figyelt kérdés

Ugye vettek vért és volt egy csomó kérdőív és ott benne volt, hogy AIDS, HIV, Hepatitis meg mit tudjam én…

Én eddig két emberrel voltam együtt…


Most ez azt jelenti, hogy amit vettek vért tőlem azt megnézik nem e vagyok a fentiek valamelyikével fertőzött?

Fognak szólni?

Azt mondták ha valami lesz a véremben értesítenek… Ha nem egy hét múlva mehet plazmát adni…


Bevallom nagyon felek a vértől és a tűtől és erre itt ma jöttem rá…

Levették a vérem és majdnem rosszul is lettem…

Ha nem megyek plazmát adni akkor is szólnának ha beteg vagyok?


24L



2021. ápr. 15. 19:31
 1/7 Contefleur ***** válasza:
100%
Szólnak igen. Ezek kötelező vizsgálatok. Nem a személyed ellen szólnak, de muszáj megvizsgálniuk ezeket. Sokan csak a pénz miatt mennek. Olyanok is, akik nem csak két emberrel voltak együtt. Ilyenkor, ha rosszul vagy, gondolj arra, hogy egy pici szúrással, hány emberen segítettél. Büszke lehetsz magadra :)
2021. ápr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik, de attól is félek, hogy rákos vagyok és emiatt hamarabb halok meg… :/
2021. ápr. 15. 19:52
 3/7 Contefleur ***** válasza:
70%

1 #

Már miért lennél rákos? Ne agyal ilyeneken. Elrontod a életed.

2021. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Túl sokat olvasom az internet mióta levettek egy polipot a vastagbelemrol… :(
2021. ápr. 15. 20:08
 5/7 Contefleur ***** válasza:
100%
Akkor ezt ne tedd. Keress egy elfoglaltságot, ahol le tudod kötni magad. Ebbe a nehéz időszakba kicsit mindenki belebolondul. Éld ki a stresszt.
2021. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol szeretnel adni, nekem a Budapesti (Blaha) plazmacentrum-hoz van tapasztalatom, ott pl. nem ertesitenek, hanem fel kell hivni oket es utana tajekoztatnak az eredmenyrol. Ha nem birod a szurast nem ajanlom, ferizisnel vastagabb tuvel dolgoznak, es az kicsit tovabb tart nekem atlagosan 40 perc szokott lenni mire leveszik a kello mennyiseget.
2021. ápr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ugye vettek vért és volt egy csomó kérdőív és ott benne volt, hogy AIDS, HIV, Hepatitis meg mit tudjam én…


Én eddig két emberrel voltam együtt…



Most ez azt jelenti, hogy amit vettek vért tőlem azt megnézik nem e vagyok a fentiek valamelyikével fertőzött?


Fognak szólni?"


Igen. Azt azért figyelembe kell venni, ha az ablakperiódusban (megfertőződés pillanata és a kimutathatóság közötti időszak) fertőzödik meg az ember, akkor azt semmilyen vizsgálat nem mutatja ki. Ez a véradók felelőssége.

2021. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!