Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Körömbenövéssel kapcsolatos...

Körömbenövéssel kapcsolatos tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves gimnazista srác vagyok. Kb. 12 éves koromban volt először benőve a körmöm. Az első pár alkalommal a sebészeten vágták ki, mindig kiújult. Utána egy pedikűröshöz jártam, ahol nem tudtak segíteni. Ezután volt kétszer lézeres műtétem egy budai magánklinikán, elszúrták. Utána Siófokon, szintén egy magánklinikán, szintén elszúrták.

Mindkét lábam újján, mindkét oldalon be van nőve a köröm, és valahogy úgy nőtt ki egy plusz köröm, hogy a körömágy mellett jött ki. Ez mind a 4 oldalon ott van, de 3 oldalon egyáltalán nem fáj, és nem is dagadt be. Azonban a jobb lábamnál a jobb oldalon, most megint elkezdődött a gennyezés, vadhús, stb. Kb. eddig a 4 év alatt 13 műtétem lehetett, és több mint 750 ezer forintot hagytunk ott különböző helyeken, hogy végre lezárjuk ezt az egészet. Nem sikerült. Nagyon régóta elveszett bennem a remény, hogy egyáltalán valamikor is jó lesz újra a lábam, de hátha valaki járt már ugyan így. Ha bárki tud segíteni, bármi hozzáfűznivalóval azt megköszönném!



2021. ápr. 17. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy profi gyógypedikűröst keress!
2021. ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!