Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az orvos csak leakart pattinta...

Az orvos csak leakart pattintani vagy normálisan járt el?

Figyelt kérdés

Aranyerem van csak belül látszik, viszont mondtam hogy nincs panaszom.

Aztán mondta hogy menjek a sebészetre. Kicsit félek, hogy ott egyből megfaragnak, mert mivel még nincs fájdalom és vérzés lehet elég lenne egy kenőcs vagy mit tudom én mi...



2021. ápr. 19. 09:53
 1/7 anonim válasza:
100%
A sebészet nem azt jelenti, hogy egyből felvágnak. Hidd el nekik is könnyebb/egyszerűbb ellátni valakit hentelés nélkül. A háziorvos meg nem szakorvos, nem ért mindenhez (sokszor pont hogy csak ahohz ért, hogy beutaljon valahova...)
2021. ápr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kenőcsöt, kúpot tudsz venni recept nélkül is. Menj el, nèzesd meg, nem fognak feleslegesen műteni ettől ne félj, pláne ebben a covid helyzetben. Én egy éve várok műtètre, más ügyben, sürgős lenne, de halogatjàk.
2021. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek epekövet kellene kiszedni, a doki azt mondta, hogy majd covid után menjen vissza. Biztos, hogy nem fognak műteni.
2021. ápr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Elsőre nem vágnak,de még ha arra is lenne szükség, akkor is majd kapsz egy másik időpontot,ha egyáltalán a jelenlegi pandémia alatt felvállalják.
2021. ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez most komoly??

Milyen probléma miatt nem sikerült műteni kedves 2-es?

elkeserítő

nekem vna vesekövem is, de az panaszmentes így mondták hogy a covid miatt még nem műtik, de hát az más mert évek óta bennem van, és mást vizsgáltak mikor észrevették ezt is...

2021. ápr. 19. 10:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Endometriózisom van, bél èrintettsèggel. Ma megyek MR -re talán az majd megsürgeti.
2021. ápr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyél mindennap rostot
2021. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!