Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha lesz egy pozitív COVID...

Ha lesz egy pozitív COVID tesztem egy intézményben, akkor utána hazamehetnek a saját lakásomba? Karanténba küldenek otthon? Mi fog történni?

Figyelt kérdés

Budapesten lesz egy tesztem, és onnan 3 óra hazajutnom. De ha pozitív, mi fog történni? Haza tudok jönni? Csak tömegközlekedés megoldható. Gondolom karanténba zárnak valahogy, de nem mindegy, hogy egy idegen városba, vagy kórházba zárnak, vagy itthon kell lennem.



Nagyon nagyon szépen köszönöm mindenki segítségét!



2021. ápr. 19. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Rögtön haza, legjobb ha tesztre cuccal mész.

Tömegközlekedéssel mehetsz, hisz reggel is azzal jöttél, ha van autód akkor menj azonnal haza, de a főnöknek szólj be, hogy akkor mi van (telefonon)

2021. ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Úgy érzed pozitív vagy?
2021. ápr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Tömegközlekedéssel nem is mehetnél tesztelteni,ez tapasztalatból mondom,max kapsz egy betegszállítót ha már pozitív vagy és egy szép összeget felszámlaznak neked,miért nem közelebb teszteltetsz?
2021. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tesztelni mentem, nem az a lényeg.

Sikeres műtéten volt, és azelőtt kellett tesztelni, de hála a jó Istennek negatív lett!


De nem biztos, hogy hülyének kell nézni.

Némely választ köszönök.

2021. ápr. 21. 16:52
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Gratu a sikeres műtéthez,de ezt nem írtad le,mert akkor más lett volna a gyerek fekvése.
2021. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!