Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akit beoltottak már annak...

Akit beoltottak már annak voltak mellekhatásai?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress vissza, volt már vagy 10 ilyen kérdés. Egyébként oltóanyagtól is függ, meg attól, hogy átestél-e rajta előzőleg. Meg egyénfüggő is. Van aki három napig fekszik lázasan, másnak csak a karja fáj egy kicsit. Nem tudhatod, hogy te melyik leszel.
2021. ápr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eddig 4 oltott van a családomban. Édesanyámat Pfizerrel oltották, semmi mellékhatás nem jelentkezett nála. Páromat szintén Pfizerrel, neki a beadás után fb fél óráig volt egy kis hányingere. Az ő szülei Astrát kaptak, édesapjának nem volt mellékhatás, édesanyjának első este hőemelkedés.

Én még várok a soromra, fogalmam sincs mikor kapom meg végre.

2021. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Engem Pfizerrel oltottak, de nem éreztem semmit sem közvetlenül utána, sem később. Másnap ugyanúgy elmentem edzeni mint bármikor máskor. Hugomat ugyanúgy Pfizerrel oltották, 2 nap múlva volt egy kis felfájása, ennyi. 26/F
2021. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ma délelőtt kaptam pfizert, egyelőre semmi. Férjem múlthéten kapta, nála sem volt semmi.
2021. ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!