Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beadassam magamnak a Sinopharm...

Beadassam magamnak a Sinopharm vakcinát?

Figyelt kérdés

Jövő héten lenne lehetőségem kínai vakcina beadatására. Őszintén szólva, engem leginkább a védettségi igazolvány miatt érdekelne. Viszont félek a hosszútávú szövődményektől, viszont ilyenek akár a Pfizer vagy Moderna esetében is kialakulhatnak, még nem teltek el évek.

Ha beadatom magamnak a kínai vakcinát, leghamarabb mikor szabad majd nyugati vakcinát beadatni? Ugye jelenleg arról van szó, hogy az EU-ban majd nem lehet nyugati vakcina nélkül kötetlenül utazgatni, ez vajon hosszútávon is így marad, vagy csak a következő szűk fél évben?


25/F



2021. ápr. 22. 11:22
 1/9 Ibw4x ***** válasza:
92%
adasd!!
2021. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Gulyás most mondta, hogy jobb, mint a pfizer.
2021. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most fogom megkapni az astrazenecat, azzal legalább lehet utazni, mert korábban jóváhagyta az EU gyógyszerügynökség.
2021. ápr. 22. 18:31
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
A kínai után, hogy sikerült ilyen gyorsan astrat intézni?
2021. ápr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is astra kéne vagy pfizer.


Emailen a sinopharmot ajánlják de írja h a háziorvos is olt.


Onnan kérted?

2021. ápr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4: odasétáltam az oltóponthoz, és volt maradék. Kicsit mérges vagyok, ha kiálltam volna a sort, Modernat kaptam volna.
2021. ápr. 24. 20:26
 7/9 A kérdező kommentje:
#5: miért tartod az Astrat jobbnak, mint a Modernat?
2021. ápr. 24. 20:27
 8/9 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy mindegy milyen vakcinát kapsz, akkor is tudsz utazgatni, mert nincs ráírva az igazolványra, hogy milyen vakcinát kaptál, illetve a QR kód sem mutatja ki. Így nem tudják, hogy te milyen vakcinával vagy beoltva.
2021. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vagy pont mivel nem lehet kideríteni, hogy milyen vakcina, éppen ezért nem fog bizonyos ország egyáltalán beengedni (vagy karantént ír elő), mert nem tudja az ember bizonyítani a kártyával, hogy pl. Pfizert kapott, és nem kínait.
2021. ápr. 25. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!