Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet a baj (tüdőszűrés)?

Mi lehet a baj (tüdőszűrés)?

Figyelt kérdés

Április 15-én voltam tüdőszűrésen, ma 22-én hívtak telefonon, hogy meg kell ismételni a szűrést. Azt mondták hogy kell még egy felvétel, mert itt még nem csináltattam tüdőszűrést, így nem tudják mivel összehasonlítani a leletemet. Április 27-re kaptam időpontot, akkor kell majd mennem, de nem a tüdőszűrő állomásra, hanem a tüdőgondozóba. Illetve mikor kérdeztem hogy baj van-e, azt mondták hogy nem tudják megmondani, majd kedden -beszélhetek az orvossal, ő majd elmondja, hogy miért gondolta úgy, hogy meg kell ismételni a szűrést.


Van okom félni? Történt már hasonló valakivel?


Nem tudom számít-e, de 13-án voltam covid oltáson.


23N



2021. ápr. 22. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia lehet csak nem sikerült a felvétel jól,nyugi.
2021. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Könnyen lehet, hogy nem sikerült a felvétel

Viszont nálam is így kezdödött és kiderült Limfómám volt.

2021. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Párom már 2x rángatták vissza az elmúlt években, lehet rosszul sikerült a felvétel, valami beárnyékolt, nem nézik meg rögtön, így később derül ki. Vissza mindig úgy hívták, másik helyre, hogy ott egyből megnézte egy orvos a felvételt.
2021. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
50%
Ez az összehasonlítós duma csak szöveg, semmi köze ehhez, nem tudom miért mondanak ilyeneket. Azt gondolom, hogy látnak valamit a képen, amit nem tudnak micsoda. Azért mész most majd a tüdőgondozóba, mert normál mellkas röntgent fognak csinálni, ott helyben megvan az eredmény és egy orvossal is tudsz beszélni.
2021. ápr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
engem volt , hogy visszahívtak, mert láttak valamit , de aztán kiderült, hogy csak rossz volt a felvétel.
2021. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Szerencsére csak technikai hiba történt. :)
2021. ápr. 27. 12:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök neki. :)
2021. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!