Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma 16 óráig lehetett regisztrá...

Ma 16 óráig lehetett regisztrálni Sinopharm oltásra. Van itt olyan, aki 16 után regisztrált?

Figyelt kérdés
Feleslegesen nem akarom kitölteni ha már érvénytelen lesz, de érdekelne, regiszrált itt valaki 16 után? Jött visszajelzés?

2021. ápr. 22. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerettem volna még bőven 16 óra előtt, de nem engedte. Hónapok óta regisztráltam, de semmi.
2021. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
1# Csak azoknak lehetett, akik kaptak sms-t.
2021. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
#2 tudom, de azért hátha. Hétfőn benézek az oltópontra is, hátha. Ez a kivételezés nem fair, nem is nyerte meg a szavazatom a kormány vele.
2021. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
3-as, hivd fel a haziorvosodat, ha van, mert nagyon sokan kaptak belole nagyon sokat, es alig tudjak lepasszolni. A varosomban is tobb haziorvos is mar facebookra irta ki, mert nincs kapacitasuk telefonalgatni, meg sokan lepattintjak oket, hogy kinai nem kell.
2021. ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Engem ma hívott a háziorvos, hogy tegnap a jelentkezésnél nem fogyott el az összes vakcina, ezért felajánlotta, hogy kérem-e. Hívd fel te is a háziorvosodat, hogy maradt-e még.
2021. ápr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Ma már ugyan ott sikerült időpontot foglalni. #1 voltam.
2021. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
En smst nem kaptam, 16 utan foglaltam, a haziorvosomtol par szaz km-re egy oltoponton, ma reggel meg is kaptam
2021. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!