Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bemondta a tv, hogy a következ...

Bemondta a tv, hogy a következő egy hétben mindenki megkapja a vakcinát, aki regizett. tényleg lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Szerintetek tényleg mindenki megtudná kapni?

A 60 éves édesapám jelentkezett már elég régen és ő még mindig nem kapta meg.. viszont ismerek egészséges 30-ast aki megkapta.. milyen sorrend alapján adják be, nem értem.


2021. ápr. 23. 02:18
1 2
 1/16 anonim válasza:
86%
Őket elvileg már nagy százalékban beoltották, próbáljatok érdeklődni a házi orvosánál, és szerintem pár napra rá kap időpontot!
2021. ápr. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Már szinte úgy vadásszák az embereket jövő hétre. Rengeteg vakcina jön, most már egyre inkább az van, hogy csak az nem kap oltást aki nagyon válogat.
2021. ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

60 évesen ha nem kapott az tuti valami adminisztratív hiba, mindenképp hívja vagy írjon e-mailt a háziorvosnak.

(Én 35 évesen már megkaptam az elsőt)

2021. ápr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Nekem 20 évesen, regisztráció nélkül is felajánlotta már a háziorvos, hogy jövőhéten mehetnék.
2021. ápr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Engem tegnap hívott a háziorvosom, (hatvanon túli vagyok), hogy kaphatok kínai oltást. Eléggé letolt, mert nem kértem.
2021. ápr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 cukikutyus ***** válasza:
100%

Milyen érdekes...én egyszer elutasítottam a Szputnyikot,mert pajzsmirigy problémáim vannak,megsértődött a háziorvos,azóta nem hív,hogy lenne más vakcina...pedig nyilván van.

Ennek már 2 hete.

2021. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 cukikutyus ***** válasza:

2/7,akkor nem is értem,hogy miért nem hívnak oltásra,ha annyi vakcina van.

Az egész családom be van oltva,én maradtam csak utoljára.Oké,hogy a legfiatalabb vagyok,de azért pár perc differenciával regisztráltam magamat is a többiek után.

Mostmár sz.rom le

2021. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Már ott tartunk, hogy bárki kap oltást aki nem válogat. De szerintem max pár hét vagy egy hónap és a válogatósak is kapnak.
2021. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A "nem válogat" viszont azt jelenti, hogy kínait kap.
2021. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!