Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Időpont kérés szakrendelésre? ...

Időpont kérés szakrendelésre? Működik egyáltalán a járóbeteg ambulancia?

Figyelt kérdés

Fogászatra kapott a fiam júniusra.

Fül orr gégészeten nem adnak időpontot.(Vác)

Heim Pál gasztroenterológia foglaltat jelez a telefon.

Sebészetre is vinni kellene..

Sehol sincs járóbeteg ambulancia?


2021. ápr. 23. 09:50
 1/7 anonim válasza:
100%

A kislányom ekcémás. Általában tavasszal jön ki. Hát márciusban brutál sok volt a testén. Mindig a Heim Pálban írták fel neki. Csak ott tudtam kiváltani a patikában. Mivel 50 km-re lakunk így. Nem akartam poytára menni. Így is másnap kellett mindig mennem a krémért.

Hát felhívtam, hogy kellene a krém. Leráztak, hogy covid van ők nem érnek rá most ilyenre. Köszi....

A háziorvos írta ki végül. Nem azt a krémet hanem egy másikat de a hatóanyag ugyanaz benne.

Lassan sehova nem mehetünk. Nálunk fogászat sincs.

2021. ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szívbeteg egy évesem kontrollját (amitől gyógyszerek esetleges elhagyása, ne adj Isten, műtét is függ) is lemondták, nem hiszem, hogy kisebb szakrendelések működnének. 😕
2021. ápr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogaazaton voltam, illetve szajsebeszeten is. Mondjuk terhes vagyok, így igencsak indokolt volt a kezelés.

Öcsemnek endokrinológushoz kellett volna mennie, lemondták.

Mamának fél évente diabetológiára a cukra miatt, 1éve nem fogadják.

Ferjemnek volt egy emboliája, elhalt a tüdeje egy része, állandó gyógyszere van (30éves) neki is évenkéntibfelülvizsgálatra lenne szüksége, másfél éve volt utoljára.

Anyának nődokihoz kellene mennie, de csak terheseket fogadnak.


Székesfehérvár 🤷‍♀️

2021. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szülés utáni kontrollra kellett volna visszamenni, de leráztak. Mivel panaszmentes vagyok, szerintük így minden rendben, nem fogadnak.

Ez azért elég elkeserítő...

2021. ápr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem vetélesem volt, művi befejezéssel, ott is van 6hetes kontroll. Nem fogadtak, azt mondták csak akkor menjek, ha nagyon vérzek, szinte elvérzek, vagy belázasodok. Ez tavaly nyáron volt. Műtét után 3hétre belázasodtam, eléggé véreztem (erősebb mensi). Elküldtek, mert lázas vagyok, tuti covidos. Az erős mensinyi vérzés meg majd elmúlik...


Még aznap elmentem magánba, kiderült nem jól végezték el a műtétet, maradt bennem valami szövetdarab. Hívtam a kórházat, az volt a válasz, nincs kapacitasuk rám, meg ha már magánba el tudtam menni megnézetni, akkor nem tudnak velem foglalkozni.

A doki jófej volt, kntezett egy magankorházba még aznapra egy műtetet. 50ezer forintomba fájt...

Ezert fizetem a tb-t...

3as voltam.

2021. ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Kórházanként változó, mert nem mindenhol ugyanolyan mértékű a szakdolgozó hiány.

Esztergomban dolgozom szülészet-nőgyógyászaton, itt működik a járóbeteg ellátás. Nem sürgős esetek időpontra, sürgősek soron kívül. Sürgős műtéteket megcsináljuk, halasztható műtétek nincsenek.

2021. ápr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Mi voltunk a kislányunkkal gasztroenterológusnál es neurológusnal is az elmúlt hetekben az 1-es számú Gyermekklinikan. Ott mennek a szakrendelések. Szeientem ez kórház függő, hol milyen a leterheltség stb
2021. ápr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!