Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valószínűleg meddig fog az...

Valószínűleg meddig fog az tartani, hogy csak védettségi igazolvánnyal lehet igénybe venni bizonyos szolgáltatásokat?

Figyelt kérdés

Hallottam, Orbán bejelentette, hogy ehhez kötik a fürdők, mozik stb használatát. Ugyanakkor én nem szeretném magam beoltani (nem vagyok oltásellenes alapvetően, más okból, egészségügyi inkább).


Mit gondoltok, mikor nyit ki teljesen az ország, a be nem oltottak számára is? Nyár közepére mondjuk vagy idén már felejtsem el?



2021. ápr. 23. 13:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
46%
Mi az egészségügyi kifogásod az oltás ellen?
2021. ápr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem maradhat így. Nem lehet megkülönböztetni ez embereket. Az is fura, hogy feltételekhez szabja a nyitásokat, drága Orbánka, undorító.. 🤢🤮
2021. ápr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
66%
Orbánisztán
2021. ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
17%
remélem jó sokáig
2021. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
61%

'Mi az egészségügyi kifogásod az oltás ellen?'

Mi nem?

2021. ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

1-es, Súlyos gyógyszerallergiáim vannak (oltás után is kijött egyszer), kórházban is voltam ezek miatt többször és a házi orvos mondta, ő nem ajánlja nekem. Egyébként alapbrtegsegeim nincsenek, 20-as éveim elején járó fiatal vagyok.


Nincs gondom az oltással egyébként, mármint orbán mai bejelentése után már hajlok arrafelé, hogy beadatom inkább, mert eléggé mászkálós típus vagyok és nem lenne jó egész nyáron itthon ülni :(

2021. ápr. 23. 13:19
 7/34 anonim ***** válasza:
26%
Na, látom itt a sok fotel zseni, aki annyira tiszteli a saját testét, hogy nem mérgezi magát holmi életmentő védőoltással.
2021. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
76%

Ameddig nem kezd el gondolkodni a magyarok többsége, tehát mi azt már nem éljük meg.


Az oltás nem garancia a védettségre, fõleg ha kínait kap az ember. Nem egy ember alapján mondon. Még ha nem is lesz komoly tüneted, hordozó ezután is lehetsz.


Ezért halnak meg ennyien az országban, mert hamis biztonságérzetük van és elbízzák magukat. Még a legjobb Pfizerbõl is kell 3. oltás. Sokan az első után elmennek ide-oda. Hát akkor nincs min csodálkozni.

2021. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
4%
#6 Egyik védőoltást se ajánlja az orvosod? Lehet érdemes lenne más orvosokat is megkérdezned.
2021. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
75%

Ha látnám, hogy életet ment beadatnám.

De azt még nem látjuk, hogy életet ment, csak halljuk.

2021. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!