Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Érdemes-e kórházba menni?...

Érdemes-e kórházba menni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sok probléma alakult ki a szervezetemben vagyis a főbb dolgokat sem tudom mivel heteket kell várnom az orvosokra, a cukrom össze vissza megy fel és le enni pedig alig tudok mert rögtön rosszul leszek. Semmit nem tudok enni és inni még napi egy pohár vizet is alig. Viszont ebben a covidban kicsit félek be menni a kórházba nehogy aztán ne jöjjek haza. Volt aki esetleg volt mostanában a Szekszárdi kórházban? Azt sem tudom gyerek vagy felnőtt osztályra kerülök mert 3 hónap múlva leszek 18. Bárkinek tapasztalat ezekkel kapcsolatban? Bemenjek?

2021. ápr. 25. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez van + nem tudok wc-re menni...

De mivel a haziorvos tojik a fejemre, az itteni korhaz pedig covid korhaz igy nem tudok mit tenni... a cukromat passzolom mondjuk, semmilyen vizsgalat nem tortent

El lett intezve annyival hogy szedjek hashajtot. Tok jo, csak ugy meg dolgozni nem tudok :')

2021. ápr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Háziorvosra/háziorvosi ügyeletre tartozik
2021. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj be most semmilyen kórházba, sokan ott kapják el a covidot. Cukorbetegségre nagyon tudom ajánlani a csicsókát! Az tuti lehúzza, amióta anyum rendszeresen eszegeti (Lidlben, piacon szoktam neki venni) , azóta normalizálódott a vércukra! Természetes növény, egészséges!!
2021. ápr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 válaszoló nekem azzal van problémám, hogy túl alacsony, sokszor evés után sem megy fel csak 0.3at de simán van hogy 3,6 és hiába eszem a szőlőcukrot az istenért sem akar felmenni
2021. ápr. 26. 06:12
 5/5 A kérdező kommentje:
1 válaszoló, nekem sem csinált semmit a házi orvos, egy kicsit korábban mar voltam bent nála másfél hónappal ezelőtt szív panaszokkal mivel korábban volt vele probléma azt hittem szépen elkuld kivizsgalni de naiv vagyok. Laborvizsgalat csak arra, hogy vérszegény vagyok majd miután ott jók lettek az eredményeim annyit mondott szedjek multivitamint.... Nevetséges az egész, most pl a fülészet adta ki a beutalóimat de rengeteget kell várni mindenhova és ezt már nem sokáig bírom így
2021. ápr. 26. 06:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!