Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » AstraZeneca után mindenki...

AstraZeneca után mindenki belázasodott? Volt olyan fiatalabb korú, akinél nem jelentkezett mellékhatás?

Figyelt kérdés
Én (31) lázas voltam, fájt a fejem, elég rosszul voltam. Férjemnek (32) meg semmi, volt egy 0,5-es hőemelkedése, fájt a karja pár napig, de ezen kívül semmi.

2021. ápr. 26. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Sőt, még a nővér is, aki beadta.
2021. ápr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Én az oltás utáni napon gyenge voltam (egész nap feküdtem és sorozatot néztem) de más tüneteim nem volt.
2021. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Én is szarul voltam, a tesóm is, harmincasok vagyunk. Anyánk a maga hatvan x évével nem lett beteg tőle.
2021. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem volt lazam, de ugy ereztem magam, mint mikor van. Szoval masnap otthon fetrengtem.
2021. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Semmi bajom nem volt, eszre sem vettem semmit. Olyan regen kaptam, hogy mar valoszinu megmaradok :)
2021. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Meg is válaszoltad a kérdésed, a ferjednek nem volt különösebb tünete utána. Ha azért kérdezed, attól még ugyanúgy hatékony az oltás nála is.

(2-es, jelentsd be mellékhatásként a sorozat nézést!:))

2021. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
6-os vagyok, kifelejtettem a válaszból, hogy én is lázas voltam utána, de egy nap alatt elmúlt.
2021. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Nekem egy nagyon gyenge fejfájás volt közvetlenül utána (múlt csütörtökön oltottak be), de még az is lehet, hogy azt is csak "beképzeltem". Az oltás után azonnal elindultam haza, séta közben ugrott be, hogy basszus, azt mondták, maradjak még 15-20 percig, de már mindegy volt. :D Azóta sem volt semmi kellemetlen mellékhatás, se láz, se hasonló.


Viszont attól, hogy kellemetlen mellékhatást nem észleltem, kellemeset azért mégiscsak. Szombatra ugyanis nagyon megnőtt a szexuális vágyam a normálishoz képest, és ez most is így van, tutira az oltással függ össze, mert ilyen sose volt, hogy napok óta napi többször muszáj önkielégítenem, illetve hétvégén barátnőm is mondta, hogy igencsak rámenős vagyok. :D


[link]


Rá is gugliztam, és ezek szerint nem én vagyok az egyetlen, aki így "pórul járt". :)


25/F

2021. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
70%
Szerintem fiatalabbaknál még jobban alakul ki láz, mert hevesebben reagàl rá az immunrendszerük.Én 21 éves vagyok, délelőtt oltottak és aznap késő délutánra olyan rosszul voltam,hogy azt hittem meghalok. :D Először csak erős fejfájàsom volt, utána elkezdtem fázni, aztán már mindenem fájt,felállni is alig bírtam, még a talpam is fájt. Majdnem 40 fokos lázam lett. Számomra ez azért volt ijesztő, mert én nem szoktam lázas lenni. Akkor szidtam is magamat hogy "Minek oltottam be magamat, úgyse megyek sehova!" :D Nem bírtam gép előtt se ülni, csak TV-ni. Egész este lázas voltam,aludni se nagyon tudtam. Hajnalban még volt egy kis hőemelkedésem de délelőttre el is múlt. Az ízületeim még fájtak 1 napig utána,de már nem annyira, hogy ne tudjak felállni meg járni. Viszont nekem az alsófogínyem azóta is fáj tőle, remélem ez is el fog múlni (04. 25.-én kaptam) Szóval ja, ütős egy cucc ez az AstraZeneca. :D
2021. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!