Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyakorlat miatt szekletminta...

Gyakorlat miatt szekletminta kivizsgalasra van szuksegem mint alkalmassagi. Rendelni szeretnek szekletminta tarto poharat hogy ne kelljen 2x fordulnom. Amit interneten lattam 3 részes. Miert 3 reszes? A tarolasa miatt, csak?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyógysuertárban is kaphatsz.
2021. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem is ezt kerdeztem.
2021. ápr. 27. 15:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A fekete és a piros a külső tartály,míg a feherbe rakod a széklet mintát,a fehér dobozt meg a többibe kell rakni,mint a matrjoska baba. :)
2021. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hellmano ***** válasza:
0%
Beleszarsz egy dobozba aztán kész... erről hülye csoporttársam jutott eszembe most, amikor vizeletet kellett vinni, erre az állat odahozott egy 2 literes kólásüveget fullra hugyozva , ráragasztva a nevével :D
2021. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3-as koszonom, akkor jol gondoltam :) illetve ha felcetlizem, csak a nevemet kell rairom, meg meg mit? Sosem kellett meg mintat adnom, igy nem tudom ezeket.

Megkerdeztem a dolgokat mikor idopontot kertem de nem volt tul segito az asszisztens azt mondta, neki most nincs ideje elmondani a dolgokat.

2021. ápr. 27. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Név tajszám lakcím,legalabbis mí így csináltuk.:)
2021. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom!
2021. ápr. 27. 16:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincsmit:)
2021. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!