Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Krónikus betegek kaphatnak...

Krónikus betegek kaphatnak Sinopharmot vagy nem? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Krónikus beteg kapott közületek ilyen oltást? Az orvos engedte? Mennyire viselt meg? Hogyan hatott a betegségeidre?

2021. ápr. 28. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Elvileg nem kaphatna ilyet. Gyakorlatban előfordul. Egyik szomszédunknak hiányzik a fél a tüdeje, meg még van más baja is. Egy hónapja szarul van a kínai oltástól. Ráadásul semmit nem ért az antigén teszt szerint.
2021. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
77%

Kaphatnak és igen is hatásos.

#1. Ha a szomszédod rosszul van, akkor érdemes lenne felhívnia az orvosát. Közel sem biztos, hogy az oltástól van.

2021. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Dehogy nem attól van. Volt orvosnál.
2021. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
És qrva hatásos, ha 4. is kell belőle, mert annyit ér. Az antigén teszt nem hazudik.
2021. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Krónikus beteg vagyok többszörösen is. Hőemelkedésem volt és fájt a fejem két napig, amúgy más bajom nem volt. A háziorvosom ajánlotta fel végre nagy nehezen úgy, hogy év elején regisztráltam, se Sputnyik, se Astra, se Janssen nem játszhatott volna nálam a betegségeim miatt, Pfizerre meg hatezer évig várhattam volna, mert fiatal vagyok egy zsúfolt budapesti körzetben.

Aki még mindig az antigén teszttel jön... A legtöbb teszt egyféle ellenanyagot néz, a Sinopharm többfélét produkál, mert az egész vírust bejuttatják az oltással, nem pedig csak egy részét, mint a többi vakcinánál. Részletesebb teszt kell ehhez, a Synlab meg társai totálisan értelmetlen és pénzkidobás, ha Sinopharmot kaptál. Továbbá a sejtes immunitást ezek a tesztek nem mutatják ki, erre nem tudom milyen eljárás kell, hogy meglehessen nézni. Amúgy sincs Mo-n tudtommal kifejezetten Sinopharmra antigén teszt, de ennek rég néztem utána.

Konkrétan ez az egyik legjobb, ha félsz a mellékhatásoktól, az összes többi vakcina elég cifra dolgokat produkál. Nyilván van akit megvisel ez is, de a többi még durvább lenne.

2021. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az anyósom copd-s, és a tüdőgyógyász a sinopharm oltást javasolta neki, a pfizert és a modernát nem. Túl is van már mindkét oltáson, probléma nélkül.
2021. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!