Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mekkora az esely h bizonyos...

Mekkora az esely h bizonyos vakcinakbol kell harmadik oltas? Szerintem nem sok, mert a jelenlegiek vakcinak a mutansok ellen is vedenek es nem hiszem, h jon olyan mutans,ami ellen nem vedenenek.

Figyelt kérdés

#COVID #K.anyjat
2021. ápr. 28. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha lesz is, akkor legkorábban év végén, addig meg folyamatosan monitorozzák a különböző vakcinatipusok rezisztenciáját a vírusvariánsokkal szemben. Ugye pl. az indiai ellen is jók az oltásaink. A dél-afrikainál mutattak szemmel látható különbséget hatékonyságban, viszont az nem annyira domináns variáns, mint a brit, lokálisan okozott problémákat. Meg év vége fele gyógyszert is ígértek, szóval ez a mutánsos dolog nem fog akkorát szólni, mint amennyire most szirénázik a maintream-média.
2021. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs járvány? Akkor mibe haltak meg ennyien, gondolkozz már! A népet egy bizonyos idő után már nem lehet hülyének nézni.
2021. ápr. 28. 20:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A közölt táblázatokból az derül ki, hogy mindegyiknél fokozza az immunválaszt az ismételt oltás. Ezek alapján feltételezhető, hogy akkor negyedik vagy még további oltásokra is szükség lehet, pláne ha a hatás csak időleges.
2021. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
100%, hogy kell harmadik. Ha minden jól megy, akkor csak egy év múlva. Az influenzából is kell évente.
2021. ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

#2

Hol írtam, hogy nincs járvány? Hétfőn oltottak be engem is. Megkérdezted, hogy szerintem kell e harmadik oltás. Én meg leírtam, hogy max év végén, mivel a jelenlegi mutánsokra jók az oltásaink.

2021. ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Abban a posztodban irtad, amit toroltek. Mindegy :) Amugy tegnap ejszaka talaltam egy cikket h meguszhatjuk a 3.oltast. Meg mivel az eddigi oltasok az uj mut. -ok ellen is vedenek, ezert sem hiszem h kellene
2021. ápr. 29. 12:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt nem én írtam, hanem valami vírustagadó emberke.
2021. ápr. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oke, rendben :)
2021. ápr. 29. 12:50
 9/10 anonim ***** válasza:
21%
Dehogynem , bármeddig amíg benyalják a témát . Ez egy hazug erőltetett marketing , üzlet semmi más .Zsarolás kifosztás emberi jogok elvonása . Minek védik a kórhazat rendőrök , miért vannak katonai járőrök , fegyverrel a vírus ellen ? Alap ensz who törvényt hágnak át azzal hogy járvány idején mindenkit oltanak , nincs felelőse semminek . Csupa előny . Akkor leszel súlyos allapotba ha bevisznek a kórházba vagy oltatsz , ezt a friss hivatalos beteg és halálozasi statisztika elismeri .
2021. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jézus segíts!
2021. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!