Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Héten még van esély Pfizert...

Héten még van esély Pfizert kapni háziorvosnál?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
65%
Én se tudtam foglalni, de én így nem mertem elmenni az oltópontra.
2021. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
39%
Sok az a 100 ezer vakcina egy napra? Jutna nekem is, ha elmennék? (Kecskeméti oltópontra)
2021. ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 A kérdező kommentje:
22-es hívd fel őket, nagyon sokan mentek. Ha elfogyott, legalább tudni fogod, elég esélyes sajna.
2021. ápr. 30. 14:53
 24/72 anonim ***** válasza:
57%

Én időpont foglalás nélkül mentem, pár óra sorbanállás volt, de kaptam.

Vas megye / Kőszeg.

Szombathelyen is lett volna, de több száz emberes sor volt, ezért próbáltam rá Kőszegre, ott 1 fokkal jobb volt a helyzet. Kb délre mentem, még csak nem is korán reggelre.

2021. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
17%
Akinek nem volt időpontja, miért nem lehetett elhajtani a ...csába? Mások elől veszik el.
2021. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
82%
Azért nem volt időpontja senkinek pfizerre mára, mert a hibátlanul működő regisztrációs rendszer még most sem jó.
2021. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 A kérdező kommentje:
Azért mert nem jó a regisztrációs szemetjük, ami nem a regisztálók hibája. Az oltást meg el kell oltani, ha már "kibontották".
2021. ápr. 30. 18:24
 28/72 anonim ***** válasza:
33%

Na de wazze, azért nem ment az oldal, mert sokan voltak benn, sokan regisztráltak is nyilván, hiszen azért volt elérhetetlen. Talán nem hajnali 2-kor kell kibökni, hogy 6 óra múlva már oltanak is, akkor talán nem pár óra alatt akarna fél millió ember egyszerre jelentkezni.

Az oltást meg nem kell feleslegesen kibontani, az oltópontokan amúgy is megoldott a -70 fokon való tárolás is, de még felolvasztva is eláll napokig, egyáltalán nem lett volna muszáj eloltani a potyázókra.

És mit csináljon az, akinek nincs ideje ott ácsorogni 3 órát, vagy amúgy is 50 km-re lakik onnan? Azt megint leszarjuk, az ügyeskedők meg had menjenek, tipikus magyar hozzáállás.

2021. ápr. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg hadd kapjon, aki tesz érte. Decemberben az elsok között regisztráltam, és ma sem sírtam, hogy más dolgom lenne, hanem mindent eldobtam és mentem. Mert nekem fontos volt. Elsok között megkaptam.
2021. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
64%
#24 kőszegi vagyok én is, nem is tudtam, hogy Kőszegen is oltanak. Szombathelyre mentem, először a MÁVhoz de közölték elfogyott (6 körül este-nem csoda) átirányítottak az SZTKhoz, tök rendes, aranyos volt mindenki, katonák és segítők is, de az oltást végző csajok egyaránt. Mihelyst odaértem egyből jöttek segíteni, koordinálni (papírt,tollat is adtak 😂). Konkrétan 10 perc várakozási idő volt és meg is kaptam az oltást-az is csak azért, mert ott töltöttem ki a dokumentumot, ha kitöltve vittem volna, fogadtak vna egyből.
2021. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!