Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Héten még van esély Pfizert...

Héten még van esély Pfizert kapni háziorvosnál?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosok nem oltanak Pfizerrel és Szputnyikkal.
2021. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
78%
Én kaptam Pfizert a tegnapi oltási kampányban Nyíregyházán. Kb. 4 hete már hívtak Szputnyikra, mondtam elfogadom, aztán később felhívtak, hogy nekem mégse jutott. Elég rossz érzés volt, hogy valószínűleg másnak adták, így most azt gondolom, ezt az oltást megérdemeltem:) örülök, hogy jutott.
2021. máj. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
54%
30as vagyok és nem tudom hogy miért lettem lepontozva, holott csak saját tapasztalatot írtam 😂😂😂 sajnálom ha valaki nem ezt tapasztalta, nekem szerencsére csak pozitív élményem volt.
2021. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
78%
33-as, engem is lepontoztak, én voltam a 32-es. Valószínűleg azért, mert kaptunk oltást, ennyi az oka. Mondjuk én sem értem miért, azért volt az oltási kampány, hogy menjenek az emeberek oltatni. Persze akinek nem jutott, az biztos mérges. Én is az voltam, mikor 1 hónapja nekem is visszamondták, hogy mégse kapok, pedig már beleéltem magam. Remélem hamarosan mindeki kap olyat, amilyet szeretne.
2021. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
0%
Mert potyáztatok.
2021. máj. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 A kérdező kommentje:
Utolsó és az mit zavar téged? Mentél volna oda, akkor neked is jutott volna. Itt, ahol én lakom, még 6kor is oltottak vele.
2021. máj. 2. 14:25
 37/72 anonim ***** válasza:
23%

36-os

Tipikus magyar mentalitás. Azért zavar b+, mert más meg heteket vár rá és nincs lehetősége (ideje, ereje) órákat dekkolni a többszáz oltatlan között a bizonytalanra várva és előlük most elvettétek pofátlanul. Ha regisztrált időponttal mész, nem szólok egy szót sem, de megint csak az ügyeskedés, meg könyöklés megy, ahogy mindig ebben az országban.

2021. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
78%

Én decemberben regisztráltam oltásra, azóta senki nem keresett, pedig érvényes a regisztrációm (ellenőríztem a lekérdezőn). Volt ez a lehetőség, elmentem, kaptam oltást, nem érzem magam pofátlannak, viszont azt érzem, hogy te frusztrált vagy.


Ha mindenki a te példádat követi, akkor meg nem lenne meg a 4 millió oltott, most meg azon menne a picsogás, h mi a faxér nem lehet ide-oda menni.

2021. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
54%
Akkor meg lett volna 1(!) nappal később. Itt egyedül OV picsogott volna, ezért is találta ki.
2021. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
78%
Én sem érzem magam pofátlannak. Regisztráltam hónapokkal ezelőtt, nem kaptam oltást. Most volt egy lehetőség, amire várták a jelentkezőket, és a készlet erejéig oltottak minket. Miért vettem volna el ezt mástól? Nem más nevére szóló vakcinát kaptam meg én, hanem azt ami nekem is jár, mint mindenkinek, aki oltásra vár. De ezek szerint aki szerint mástól vettük el, ők úgy gondolják, nekik járt volna inkább az oltás, ugye? Mire fel? Nekünk miért nem járt? Agyrém, hogy mi elvettük mástól. Nem vettük el senkitől, nem másé volt az a vakcina.
2021. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!