Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Héten még van esély Pfizert...

Héten még van esély Pfizert kapni háziorvosnál?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
78%
Így van, senkié sem volt, mert senki sem tudott rá időpontot foglalni a rendszer miatt. Az jobb lett volna megromlik vagy mi?
2021. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
52%

De, lehetett foglalni. Oltóponton meg hogyan romlana meg, ott tudják hűteni, de egyébként rendes hűtőben is eláll 5 napig.

Nem kellett volna meghirdetni, hanem haladni sorban. Ezzel előnybe hoztak embereket megint.

2021. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
78%
És amikor engem felhívott a háziorvosom, hogy a leegyeztetett orosz oltást mégsem kapom meg, mert mégse jutott, akkor nem került valaki más előnybe velem szemben??? Senkit nem érdekeltem! Mindenkinek ugyanúgy jár az oltás, nem kevesebb senki, aki elment és megkapta. Ez csak szimpla irigység.
2021. máj. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
0%

43-as

Akkor te szívtál más helyett. Most büszke lehetsz magadra, hogy most meg miattad szívott más, lehet, hogy kapott egy ugyanilyen telefont, csak a Pfizerról (vagy éppen nem hívták, holott mondjuk ma került volna sorra). Tipikus, akkor én is kikönyöklöm magamnak hozzáállás és ezt még van képed más irigységének beállítani.

2021. máj. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
82%
Nem könyököltem ki. Lehetett menni BÁRKINEK, és én elmentem. Nem csaltam, nem loptam, nem hazudtam, nem protekcióztam, hogy megkaphassam. Ha az enyémet korábban odaadták másnak, akkor most miért ne lett volna időszerű kapni ebből nekem is? Így is sokkal később kaptam, mint eredetileg lett volna. Nekem is ugyanolyan jogom van oltást kapni, mint másnak. Amúgy szerintem ott kellene reklamálni, akik ezt így szervezték meg, nevesen a Kormány. Ja és még annyit a könyöklésről, hogy odamentem es 5 perc alatt hívtak is, akkora sor volt, higy konkrétam 1 ember ücsörgött csak a folyosón előttem, pedig delután 5-re mentem oda, tehát bőven volt lehetőség menni előtte egész nap annak, aki akart.
2021. máj. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
71%
Ne foglalkozz vele. Gondolom ő is Pfizert akart, de elmenni lusta volt.
2021. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
0%

46-os

Én már rég túl vagyok rajta, nem nyert.

2021. máj. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
71%
Akkor meg minek vered a nyálad? Inkább örülj, hogy meglettünk 4 millióan, hogy lehessen az oltottaknak ide-oda menni.
2021. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
54%
Van, aki tovább lát az orránál, tudod?
2021. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
78%
Most 49-es az igazság bajnoka, könnyű erényesnek lenni, ha már megkaptad az oltást és védve vagy. De aki még nem kapta meg, és hónapok óta szerette volna már megkapni, az miért baj ha elment akkor, amikor felkínálták rá a teljesen legalis lehetőséget??? Miért fáj ez neked annyira? Más dögöljön meg vagy mi? Akkor javítom a korábbi véleményem, mert akkor nem irigy vagy, hanem szimplán ROSSZINDULATÚ. Neked már jó, de másnak ne legyen jó, és ezt beburkolod az erkölcsösség hamis csomagolásába.
2021. máj. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!