Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Héten még van esély Pfizert...

Héten még van esély Pfizert kapni háziorvosnál?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
71%

Te mit látsz, amit én nem?

A kormány oltani akart.

Az emberek közül sokan Pfizert akarnak.

Pfizerrel oltottak a "készlet erejéig".

Ezt nevezik win-win szituációnak.


Ahol én voltam ott még este fél 8-kor is volt olyan aki arra ment és kapott oltást, mert még volt. Sőt örültek, ha már meg volt bontva az adott adag, akkor el tudták oltani.

Nem mindenki Pesten lakik.

2021. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
71%
Igen, ahol én oltattam magam megyeszékhelyen is egészen estig volt oltás készleten, nem küldtek el senkit. Ott volt a lehetőség, lehetett menni. Nem csak Budapest létezik ebben az országban. Én próbáltam regisztrálni a rendszerbe, de nem tudtam. Erről sem az egyszerű ember tehet.
2021. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig nem érted? Nem azzal van a baj, hogy oltatni lehetett Pfizerrel. Az emberek 80%-át kizárták ezzel a módszerrel, megint kivételeztek. Nem tud mindenki elmenni órákig sorban állni a bizonytalanra. Van, aki melózik, későn értesült róla, 50 km-re van, 2 napja adatta be a szar kínait. Kifejezetten arra játszottak, hogy hisztéria legyen, hogy biztos elmenjen a 100 ezer adag. Regisztrálni nem lehetett, a többieket magára hagyták, infót nem adtak. És ennek ti tapsoltok.
2021. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
Te már oltva vagy, miért zavar ez téged?
2021. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
54%
És akkor mit szerettél volna inkább? Azt hogy ennyivel kevesebb oltott legyen, mint akik megkapták pénteken? Az neked miért lenne jó? Ennyivel is előrébb vagyunk a nyájimmunitás felé. Pláne ha te is be vagy már oltva. El akarták oltani a 100.000 db-ot, miért az a hibás, aki elment és felvette??? Miért nem a Kormányt hibáztatod, meg az informatikai rendszer mögött álló személyeket. Nem kell bevallanod itt, de tedd a kezed a szívedre, ha nem lettél volna beoltva és el tudtál volna menni, te is elmentél volna ugyanúgy. Csak most játszod itt az eszed. Nem tapsikolunk. Szerettünk volna oltást, most kaptunk. Én is dolgoztam 4-ig aznap, 20 km-re a kórháztól. Utána indultam el, volt még, megkaptam, ennyi. Remélem mindenki fog kapni hamar, aki szeretne, mert ez a közös cél. Csak van aki rosszidulatú, és nem fogja ezt fel.
2021. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
54%

Nem zárták ki az emberek 80%-át. Szinte megyében lehetett oltatni még este 8-9 körül is, tehát a reggel 6-8-tól 8 órázók sem voltak eleve "kizárva". "Nem tud mindenki elmenni órákig sorban állni a bizonytalanra" - miért nem? Nekem fontos volt, igen, lettek volna fontos dolgaim, meg el is kellett kérnem magam a munkából, de nem nyavalyogtam, hanem mentem, mert NEKEM fontos volt - és kaptam is.

"És ennek ti tapsoltok" - ebben igaza van, mármint szomorú, hogy ez volt az "oltáskampány" fénypontja. Mert annak még kevésbé tudok tapsolni, hogy 40 évesen, krónikus betegként 1. nap regisztráltam még decemberben, és csak a múlt héten hívtak először, és akkor is csak a Sinoparmot ajánlották fel, amit tényleg nem kértem (bár nem vagyok kifejezett "Pfizer-fan", többet is elfogadtam volna.)

2021. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
0%
Azért zavar, mert az egész járványkezelésük ilyen. Hiteltelen, szervezetlen és hazugságokra épül. Ezért tartunk ott ahol tartunk, ezért van ennyi halottunk és ezért szopunk már több, mint 1 éve. És persze azért is, mert egyesek csak az érdekel, hogy neki jó legyen és értetlenül néz arra, aki szerint nem csak ez számít.
2021. máj. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
71%

"Te már oltva vagy, miért zavar ez téged"


Nem értem én sem, miért fáj neki, hogy más is védve legyen, mint ő...

2021. máj. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
54%

Kicsit úgy érzem, mintha ebéd után jól lakottan arról veszekednénk, hogy mi a véleményünk az afrikai éhező gyerekekről.


Mert most konkrétan az a helyzet, hogy mindketten oltva vagyunk és azokról veszekszünk, akik nincsenek oltva.

2021. máj. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
71%
57-es akkor haragudj a Kormányra, ne ránk. Bocsásd meg, de mi is élni szeretnénk, mint te, bármilyen felháborító is számodra.
2021. máj. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!