Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Héten még van esély Pfizert...

Héten még van esély Pfizert kapni háziorvosnál?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
0%

"És persze azért is, mert egyesek csak az érdekel, hogy neki jó legyen és értetlenül néz arra, aki szerint nem csak ez számít."


De bammeg fogd már fel, hogy úgy ugatod ezt, hogy te már oltva vagy.


Te az az ember lehetsz aki minden nap kocsival jár, majd miután a szomszéd is vesz egyet elmondod az ismerőseidnek mindenféle fszfejnek, hogy nézzék már meg azt a szerencsétlent, hát nem érdekli semennyire se a környezete? Nem törődik másokkal, hogy csak úgy szennyezi a levegőt?

2021. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
71%
Igen, én is álszentséget szimatolok itt vele kapcsolatban...neki legyen jó, más meg forduljon fel. Nekem a férjem oroszt kapott, de nem kezdett el irigykedni, hogy én meg minek kapok Pfizert, hanem örült, hogy végre én is védett leszek, mert nem rosszindulatú, mint itt ez az illető.
2021. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg az is a baja, hogy ő beoltatta magát nem Pfizerrel, és most irigy, hogy nem kaphatott belőle, pedig ő is loholt volna érte. De hatásosabb előadni, hogy ő mennyi törődik más ismeretlenekkel, akiknek szerinte jobban járt volna ez az oltás.
2021. máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
47%
Már rég megkaptam a Pfizert. Szabályosan, kivárva. Nem úgy mint ti. Gyerünk találjatok ki még pár hülyeséget.
2021. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
71%
5 hónapja regisztráltam, ha szabályosan kivárva már mi is rég megkaptuk volna, hidd el nem álltunk volna be pénteken.
2021. máj. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
73%

A regisztrálás időpontja nem számít, jó reggelt, ha valakinek újat mondtam volna, mert ennyire tájékozatlan.

Azért nem kerültetek sorra, mert a huszonéveseknek ráért, márpedig ők voltak most rengetegen.

2021. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
71%

Eddig ért rá.

Mostantól, hogy minden nyit főleg mi, a huszon évesek (és harminc évesek) járunk pénzt költeni, ezért kell az oltás (igazolvány).

Jó reggelt, ha valakinek újat mondtam volna.

2021. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 A kérdező kommentje:
Pff 57es, te nem vagy komplett...Szóval mi, akik el mertünk menni a Pfizerert penteken, miattunk van a sok halott. Igen? És te mi tettél értük? Hány 12 órát nyomtál le Covid osztályon? Gondolom egyet se...Míg én jópárat. Szóval tudod mit? Igen, megérdemeltem azt az oltást, ha tetszik neked, ha nem. Amúgy nem tudom mi a bajod, ha már megkaptad, "kiállva a sorod". Gondolom 80 éves vagy 6 krónikus betegséggel, hogy már kaptál Pfizert aham...ha meg ennyi éves vagy, tudhatnád, ha varsz, lemaradsz. Ez van.
2021. máj. 3. 12:24
 69/72 anonim ***** válasza:

68-as

szövegértelmezési nehézségeid vannak?

Az egész járványkezelés miatt szar ennyire a helyzet, aminek csak egy fejezete a pénteki Pfizerért való könyöklés.

Persze a birka magyar nem is érdemel mást, 60% elégedett ezzel, épp ma olvastam. Vesztes ország, mint mindig.

67-es

Ja értem. A többi meg dögöljön meg, lényeg, hogy te tudjál szórakozni, brávó.

2021. máj. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
71%
Ez a valaki nagyon beteg, megkapta a Pfizert, már jóval korabban, mint a péntekiek, és mégis zavarja, hogy most másnak us juthatott. Miért vagy ennyire rosszindulatú másokkal még akkor is, ha neked semmit nem ártott ez az egész, mert már rég be vagy oltva Pfizerrel? Ennyire fáj, hogy más is kapott esélyt? Én is kaptam és nem vagyok 20 éves, de már a 30-at is régen elhagytam. Szerinted mindenki csak bulizni akar? NEM! Én is beoltva érzem magam biztonságban, és nem érek én se kevesebbet, mint te a töménytelen mennyiségű rosszindulatoddal. Még azt is irigyled mástól, ami neked us ugyanúgy megadatott.
2021. máj. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!