Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » MRI vizsgálat hogy lehetséges...

MRI vizsgálat hogy lehetséges pánikbetegként vagy klausztrofóbiásként?

Figyelt kérdés

Még soha nem voltam ilyenen,de ma délutánra idöpontom van.(gerinc MRI)

Komolyan mondom,hogy megfordult a fejemben,hogy lemondom az egészet.(magán vizsgálat).

Már ha rá gondolok attól rámjön a félsz.Mit csináljak,hogy leküzdjem ?

Mesélnétek hogy éltétek meg a vizsgálatot és hogy küzdöttétek le pánikot?



2021. ápr. 30. 05:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudnak róla, hogy van ilyen problémád? Jelezni kéne, azt is, hogy mennyire súlyos. Ha nagyon, elképzelhető, hogy adnak nyugtatót.

Az MRI egy szűk cső, a belsejében dörömbölnek a fejed körül (a gép így működik), ha nagyon súlyos az állapotod, nem fogod kibírni roham nélkül, ezért kell erről szólni.

2021. ápr. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan vészes,csak alapból parás vagyok..És félek az egésztől
2021. ápr. 30. 05:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem semmi ilyen paràm nincs. Aztán mikor megindult befelè az àgy, elkapott egy pànikroham. Csukd be a szemed, gondolj màsra, tudatosísd magadban, hogy ezt ki kell bírni, muszáj. Végig erre gondoltam, és nem hagytam, hogy legyőzzön és le àllitsam.
2021. ápr. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Önfegyelemmel le lehet győzni a pánikot, de gyakorolni kell. Szóval nem a csőben kell elkezdeni a gyakorlást. Szólni kell, h ilyen gondod van, de bevehetsz egy nyugtatót is előtte.
2021. ápr. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te vagy, aki a tegnapi kérdést is kiírta?
2021. ápr. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok
2021. ápr. 30. 06:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress rá a tegnapi kérdésre. Ott van pár infó.
2021. ápr. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megnézem,köszi.
2021. ápr. 30. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!