Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valakinek sikerült ma felregis...

Valakinek sikerült ma felregisztrálni COVID elleni oltásra?

Figyelt kérdés
Reggel nyolctól nem érem el az időpont foglaló oldalt.

2021. ápr. 30. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Már fél 7-től összeomlott.

A sok okos meg áll sorban a kórházaknál, hátha megkapja.

Ismét egy "OKOS, MEGFONTOLT" lehetőség.

2021. ápr. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Eleve úgy kellett volna jelentkezni, hogy ki mit kér, jelölje be. És aszerint fel lehetett volna mérni az igényeket, valamint felesleges köröket sem kellett volna futni. De ez nem így megy, mert a kínaiban van a mutyi és a pénzlenyúlás, ezért azt erőltetik.
2021. ápr. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Oltassa be magát az, aki megunta az életét!
2021. ápr. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem működik az oldal, de anélkül is beoltják, aki igazolni tudja, hogy regisztrált a vakcinainfón.
2021. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4-es

Én igazoljam? Hogyan, bemondással? Nézzék meg, nekik kell tudni, nekünk még egy szaros visszaigazoló email sem jött.

2021. ápr. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 5-nek: Van az az ellenőrző oldal, amin láthatod, hogy feldolgozták-e már a regisztrációdat. Azt az oldalt kellett lefuttatni a telefonon, és ha látták, hogy a státuszod "igen, regisztrált", akkor kaphattál oltást. De volt, aki központtól kapott SMS-t mutatott be, ami mindig úgy kezdődik: "Tisztelt Oltásra Regisztrált!"
2021. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Kérdezzék le ők, mit mutogassak én. Nincs adatbázisuk, ekkora kupi van?
2021. ápr. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es: szerencsétlenek semmit nem tudnak, de ahol én voltam, ott jóindulatúak voltak (egy tyúk kivételével, de ő is hamar felhagyott az őrmester stílussal), tényleg azon vannak, hogy akinek lehet, segítsenek! Összesen 2 számítógépük volt, az is az oltóhely mellett, az utcán vették fel a várakozóktól az adatokat, csak sima A4-es papírokra írogatták az adatokat, de nagyon udvariasak voltak! (De akinek a vakcinainfós regisztrációja még folyamatban van, azokat elküldték) Ahhoz képest, hogy mekkora káosz volt, egészen flottul ment. (Legalábbis én az elsők közt értem oda, és csak 1 órát kellett várnom.)
2021. ápr. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!