Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aflamint próbáltam váll...

Piroschka2 kérdése:

Aflamint próbáltam váll fájásra (házi orvos, illetve asszisztense kérdés nélkül fölírta (!!!???)

Figyelt kérdés
Kb. 1 hétig szedtem, vállam kicsit javult de kezdtem magam nagyon rosszul érezni, szédültem és abbahagytam. Elmentem a reumatológiára és csöppet sem csodálkozott h aflamintól rosszul lettem. A hallásommal is baj van azóta, még nem tisztáztam h lehet-e aflamintól, de annyi szörnyű mellékhatást írnak h senkinek nem javasolnám.

2021. máj. 2. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem meg használt, mellékhatás nélkül. De most tényleg, mit kellett volna csinálnia a háziorvosnak? Teljesen jó gyógyszert írt, arról nem tehet, hogy nálad lett mellékhatás.
2021. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Senior Séf ***** válasza:
55%
Az Aflamin nonszteroid fájdalomcsillapító és gyulladásgátló szer, és mint ilyen, felerősíti a ma jószerivel minden felnőttnél fennálló áteresztő bél szindrómát. Ez autoimmun tüneteket produkál, többek között akár megnövekedett fülzsír kiválasztódást is. Tehát romolhat tőle a hallásod.
2021. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Az aflamin az egyik legmodernebb fájdalomcsillapító az egyik legjobb mellékhatásprofillal. Max dózisa 2x100 mg, ez általában KETTŐ tabletta egy nap.


A fülproblémának meg köze nincs a gyógyszerhez. Egyszerre meglepően lehet egy embernek két betegsége is.

2021. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3/3 anonim! Köszönöm az értékes választ. Sajnos a gyógyszer leírás ijesztően sok mellékhatásról szól. Nem is akartam elkezdeni. Ráadásul csak egy sebész barátom mondta hogy mit kell mellé feltétlenül szedni. Tehát nem annyira ártalmatlan, mint egyik gyógyszer sem.
2021. máj. 5. 10:02
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Pantoprazolt lehet mellé szedni gyomorpanaszok ellen. Megjegyzem ennyi erővel tök felesleges zavarni az orvost, hogyha amit felír az szerinted ígyis-úgyis sz.r.
2021. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

Az a baj hogy az emberek jóhiszeműen beszednek minden vackot aminek legalább 10 mellékhatása van.

Mozgás, torna, masszázs, lelki okozók felderítése. (betegségek lelki okai)

2022. jan. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!