Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akik idősek otthonában vannak,...

Akik idősek otthonában vannak, és valamilyen kórházi egügyi ellátásra szorulnak azokat a hozzátartozó elviheti a kórházba az egügyi ellátásra?

Figyelt kérdés
Pl fogászatra, fülészetre. Vagy mindent az idősek otthona intéz?
2021. máj. 3. 11:45
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
érdekes, keresztanyám végig küldött be ezt-azt az anyukájának. Tartósat, mert nem "pihentették"? de vitt be
2021. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
12: Pest megye. Lehet, màshol màsképpen volt. Itt így. Sajnálom a szeretteidet!
2021. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Jàrvàny miatt? Negatív teszttel. Max. Egy ismerős ràkban halt meg. Nem fizette a TB-t egy évig. Mikor beteg lett, nem fogadta senki.
2021. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Ne ezen vitatkozzunk, hogy ki küldött kinek mit. Nem jól van ez így. Apukàm tavaly a születésnapomon halt meg. L2 évig àpoltam. Basszus leràntottam az àgyról és elkezdtem újraéleszteni. ..... Kaptam egy üzenetet.mi
2021. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Emberek, ideteszik nekem az ételt, és nem tudok felülni, hogy megegyem.... Béla bàcsi. Részt vett az újra építés ez. Ezt érdemli...
2021. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Én vagyok az egyetlen aki ezekből a kommentekbol egy szót sem ért?
2021. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Bocsi, fel vagyok hàborodva. Nos. Úgyis ki leszek tiltva, mint őrült. Nos. Senki sehova sem lehetett be 1 évig. A portàn leadtam a ruhàit, tisztàlkodó szereket, meg ami kell. Nem hívhattam senkit. Csak szóltak, itt döglött meg, a dögöt vigyem el, mert útban van. Ennyi egy emberélet.....
2021. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Még mindig tolmács kellene. Azt meg senki nem hiszi el hogy azt mondtak vidd el a dögöt. Ezt már te fujod fel. Valami agybajod van. De különben nem is ez volt a kérdés, nem tudom feltunt e.
2021. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Nézd. Mint írtam, egy héttel ezelőttig senki sem mehetett be. A portàn leadtam a csomagot, ruha, tisztàlkodó szerek, ennyi. Voltam a pàrom hozzàtartozójànàl, megszakadt a szívem. A bàcsi demens, mint Anyu. Le volt kötözve, maga alatt a minden...... Jó, ezen túl voltunk. Pap, miért nem tetszik enni?

Azé', mert nem tok meg felülni. .. Nem borzasztó neked?

Nekem az. Ez a generàció építette újjá az orszàgot, ahol én és Te is élsz. És ennyi. Azért éhezik egy modern kórházba, mert senki se ülteti fel, mert nincsen rà idő......

2021. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
18. Itt vagy? Vagy végérvényesen hülyének nyilvànítottàl? Nem kötözködök. Nincs ilyen gondolatom. Csak hallgass meg, kérlek!
2021. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!