Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kihez kell fordulni, ha...

Kihez kell fordulni, ha eeszt-n nem rogzitettek az oltasom?

Figyelt kérdés

Penteken oltottak be. Olyan korhazban voltam, ahol csak az aznap idopontot kapottak kaptak pfizert. Megsem latom most sem berogzitve az online rendszeren az oltast.


Az eeszt szerint ez nem az o dolguk, a korhazban tegnap egy nenike nem volt igazan segitokesz...


Minden ismerosom, aki penteken kapta, mar aznap latta felrogzitve az oltas.


Nem jokedvembol oltattam be magam, hanem nagyreszt a kartya miatt, de igy meg meg tobb nyug van vele.


Kihez tudnek fordulni?



2021. máj. 4. 05:45
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Pedig a kórházból kell kipreselni :( Szerencsére a papiroddal tudod igazolni, hogy megkaptad.
2021. máj. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Oltópontot kell nyaggatni, de az igazság az, hogy lassabb most a rögzítés, mert nagyon sok az oltott. Tehát ha csak két hét múlva látod, akkor az is belefér.
2021. máj. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az oltópontot kell nyaggatni, de a papírkádon van egy pecsét, amin a felelős orvos neve van, neki (vagy az ő nevében valakinek) kellene rögzítenie az oltást.


Én pénteken 12:10-kor kaptam, 13:47-kor már jött is az e-mail az eeszt felületről.

2021. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül sikerült egy cuki hölggyel beszélni, rá 1 órára bent is volt az oltás. :)
2021. máj. 5. 14:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!