Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egyik havernak felfazott a...

Egyik havernak felfazott a veseje. Van egy kis laza is, nem veszes. Jol esik neki, ha hosugarzoval melegiti a vesejet. Milyen veny nelkuli gyogyszereket ajanlotok?

Figyelt kérdés
2021. máj. 4. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Tőzegáfonya tea. :)
2021. máj. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár lehet megérne egy telefont a háziorvoshoz.
2021. máj. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogyha már láza is van, akkor inkább azt javaslom hogy menjen orvoshoz mert erre antibiotikum kell. Nagyon sok vény nélküli szer kapható felfázásra, vese problémákra. Az ember beszedi őket és rögtön jobban is lesz. Majd fél év múlva újra előjönnek a problémák. Újra a vény nélküli készítményekhez nyúl. 3 hónap múlva újra beteg lesz és ez így megy majd mindig, csak már egyre sűrűbben jelentkeznek a tünetek. Kb 2 évig szenvedtem felfázással, vese fájdalmakkal. Hűségesen ittam a tőzegáfonya teát, kamillás ülőfürdőben ültem, szedtem az urogint, urzinolt, de mindig előjött és egyre-egyre durvább tünetekkel. Végül kórházban kötöttem ki, 3 napos antibiotikum kúrán estem át, jelentem, azóta évek óta kutya bajom :)

Javaslom, hogy inkább erre bíztasd a haverodat.

Természetesen ha csak addig kellenek ezek a praktikák ameddig orvoshoz megy, akkor azt tudom javasolni, hogy igyon rengeteg vizet, ilyenkor a napi 3 liter a minimum. Ha unja a vizet, akkor mehet gyógytea is, ízesítés nélkül. 2000 mg c-vitamin szintén mehet, de ezt csak amikor valóban beteg, alap esetben az 500 mg is bőven elég. Használja továbbra is a hősugárzót, feküdjön és aludjon rengeteget, a lázra pedig gyakorlatilag bármilyen vény nélküli lázcsillapítót beszedhet.

Viszont amint lehet irány a doki!

2021. máj. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!