Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha családtagom covidgyanús,leh...

Ha családtagom covidgyanús,lehet karanténba fognak rakni ezért,még regisztrálhatok szputnyik vakcinára?

Figyelt kérdés
Elvileg kap időpontot tesztre,és ha pozitív,akkor karantén. De most lehet regisztrálni szputnyikra,és én már régóta mennék,1,5 hónapja regisztráltam oltásra már. Ma beszélt testvérem a háziorvossal amúgy. Én egyelőre full tünetmentes vagyok,csak 1 háztartásban élünk.
2021. máj. 5. 14:15
 1/4 Crisopher ***** válasza:
50%
Én a helyedben csináltatnék egy tesztet, mert ha véletlenül benned van a vírus, és arra ráoltanak, abból nagyon nagy baj lehet.
2021. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz,ez jogos
2021. máj. 5. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Karanténból nem mehetsz ki. Ha mégis megszeged, és kimész, tuti lebukás, hiszen még le is dokumentáltatod, hogy elhagytad a karantént.

Én foglalnék időpontot, legfeljebb, ha pozitív lesz a tesztje, és emiatt karanténba kerülsz, akkor felhívod az oltópontot, törölteted, és utána foglalat újat a karantén utánra.

2021. máj. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos covidos lettem,úgyhogy storno,majd utána
2021. máj. 7. 02:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!