Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha én Lamotrigin (lamictal)...

Ha én Lamotrigin (lamictal) hatóanyagú gyógyszert szedek epilepsziára és a gyógyszerszint méréses labor papíromon a Levitiracetam van beikszelve, akkor azt az orvos elrontotta?

Figyelt kérdés
Ha Lamotrigin tartalmú gyógyszert szedek, akkor a gyógyszerszint mérésen nem azt kellene megnézni mennyire van a jelen szervezetemben?

2021. máj. 7. 09:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia, sorstárs!

Szerintem feltételezi, hogy a levetiracetam mint hatóanyag megjelölése minden esetben elegendő a laborosoknak, hogy eszükbe jusson a VALPROÁT, avagy VALPROINSAV meghatározása is. Pedig nem!

Mindenképpen hívd fel a figyelmét arra, hogy konkrétan írja, jelölje a VALPROINSAV-szint ( [link] ) meghatározására vonatkozó kérését IS . Egyébként kb. 2-3hét, mire annak eredményét megkapod, de az esetleges kellemetlenségek ellenére is érdemes figyelni arra, hogy kb 3-4 havonta az is ellenőrizve legyen! https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

Egészséget, szép napot!

2021. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!