Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha Röszke lesz az állandó...

Ha Röszke lesz az állandó lakcímem, attól még ellátnak a szegedi klinikákon, kórházban?

Figyelt kérdés

50 éves vagyok, amióta az eszemet tudom szegedi lakos vagyok, de nagy az esély arra, hogy Röszkére fogok költözni. A háziorvosom azt mondta, hogy akkor Röszkén kell keresnem háziorvost. Ez eddig rendben van, de klinikai, kórházi ellátást ugyanúgy, mint eddig Szegeden tudok igénybe venni? Minden létező műtétem, kezelésem ott történt eddigi eletem során.


Köszönöm a válaszokat!



2021. máj. 7. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Gondolod, hogy a röszkei klinikákon kellene, hogy kezeljenek!?
2021. máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosodnak nincs igaza. Annyi, hogy csak a körzetes háziorvos KÖTELES elvállalni, de attól, hogy Röszkén laksz, lehet a háziorvosod akár komáromi is (hogy megéri-e vagy praktikusabb, ha a legközelebbit választod, az már egyéni döntés kérdése) Gondolom, a háziorvosod azért nem akar elvállalni, mert ha elköltözöl, akkor már nem lesz köteles, és ezek szerint szabadulni akar tőled:(
2021. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!