Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kérhetek másik vakcinát, ha...

Kérhetek másik vakcinát, ha az oltás első adagjára allergiás reakció lépett fel? 19F

Figyelt kérdés
1 hete vettem fel az oltást.

2021. máj. 9. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az?
2021. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akkor már nem adhatnak be második oltást, illetve másik vakcinát sem.
2021. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 Sinopharm
2021. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az allergiás reakció?
2021. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2. oltást biztos nem fogsz kapni ugyanebből, ez nem kérdés, nyilván ez egy jó hivatkozási alap. Az oltások kombinálhatóságát csak éppen elkezdték kutatni, úgyhogy valószínűleg az még egy darabig nem lesz, hogy a 2. oltást egy másmilyen oltásból kapod meg és kipipálva.

Logikusan annak kellene történnie, hogy egy idő után egy másik oltásból megkapod a teljes sorozatot.

2021. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
És ezek után még be akarod adatni a második adagot??
2021. máj. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 cukikutyus ***** válasza:

Milyen allergiás reakcióid voltak a Sinopharmtól?

Én ma kaptam meg,nekem is magyon rossz volt.A beadás pillanatában olyan erős nyomó érzést éreztem,majd egy jó 10 perc múlva verejtékezés,ájulás közeli állapot.

Majd egyszercsak elmúlt,és onnantól teljesen jól éreztem magam.

Mostmár csak a karom fáj...aztán majd a többi kiderül,de az biztos hogy g.ci xar érzés volt...és még azt mondják ez a legenyhébb mellékhatást produkáló vakcina.Ezek után milyen lehet a többi 😟

2021. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Nekünk a Pfizer 1. adag után pár órával elkezdett fájni a beadás helye körül kb. 5 centis sugárban. Fájt egy napot, aztán elmúlt.
2021. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Attól függ milyen allergiás reakció volt.
2021. máj. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!