Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért van ennyi oltás szkeptik...

Miért van ennyi oltás szkeptikus, ti ismertek olyat, akinek baja lett bármelyik Covid19 elleni oltás után?

Figyelt kérdés
2021. máj. 10. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
A covid troll akcióban. Miért van ennyi elmebeteg a gyakorin?
2021. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért lennék elmebeteg? Normálisan kérdeztem valamit...
2021. máj. 10. 18:01
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Ezek már nem normális kérdések. Föleg ha napi szinten 10 ilyen kérdést tesz fel egy ember.
2021. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Álljatok már le ezzel a témával… én oltott vagyok, és megértem azt is aki nem akarja oltani magát, meg azt is aki igen. Mindenkinek a magánügye. Miért kell mindenképpen kihozni az oltottaknak azt hogy aki nem olt az hülye, és ugyanígy aki olt az meg az oltásellenesek szerint hülye? Senki sem hülye, mindenki eldönti, ennyi. Miért kell állandóan ez a miért, meg az emberek összeugratása… nem értem.
2021. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért mert ezeket a covid (vírustagadó/szkeptikus/mijé) kérdéseket egy-két beteg ember írogatja ki napi szinten. Már nagyon fárasztó...
2021. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én elsősorban arra lettem volna kíváncsi, hogy van-e bármi alapja annak, hogy sokkal többen halnak meg oltás után, mint azt a hírekből hallani...
2021. máj. 10. 18:08
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem ez összesen a 2. kérdésem a témában
2021. máj. 10. 18:09
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Az oltásellenesek is leállhatnának a folyamatos sértegetéssel, birkázással. Ilyenkor forgatják a szemüket, de ha valaki oltásról tesz fel kérdést, próbálják lebeszélni, sértegetik ugyanúgy a többi válaszolót.
2021. máj. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Hetes, én egy kérdést tettem fel ebben a témában, olyan agresszív válaszokat kaptam, hogy először nem értettem. Aztán láttam, hogy mennyi ilyen kérdés van. Valószínű emiatt ugrottak neked.
2021. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

Nem, egyetlen egy olyan embert sem ismerek, akinek bármi baja lett volna az oltástól a normális reakciókon kívül (hőemelkedés, karfájdalom pár napig).

Pedig marha sok oltottat ismerek, mivel eü-ben dolgozom és gyakorlatilag az összes kollégám (+ a családom, sok barátom, párpom családja) is oltott.

Érdekes módon csa gyakorin olvasok olyanokat, hogy "az ismerősöm ismerősének az ismerősének a szomszédjának a nagyanyja meghalt oltás után".

2021. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!