Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Kaposi Mór Oktató Kórházban...

A Kaposi Mór Oktató Kórházban (Kaposváron) melyik a 2. oltópont?

Figyelt kérdés
Nem járok arrafelé, csak a csütörtöki oltás időpontjára megyek be, illetve nem akarok ott kellemetlenkedni, hogy nem vagyok tisztában vele. Köszönöm a válaszokat!

2021. máj. 10. 20:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Már leesett, hogy az a főbejárati oltópont, csak nem olvastam el rendesen az e-mailt.
2021. máj. 10. 21:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg nem annyira releváns információ a számodra, hogy az ottani kettes oltópontra vagy előjegyezve. Ez úgy van a legtöbb helyen, hogy az oltópontok egy nagy kupacban, egy helyen vannak, csak párhuzamosan van belőlük több, ugye nem egy beteget néznek meg oltanak egyszerre, hanem többet, és ezt az adminisztrációhoz megszámozzák maguknak. De ezek helyileg egy helyen szoktak lenni, mindegyikhez ugyanoda kell menni a kórházon belül, ugyanott kell bejelentkezni, akár melyik oltópontra van azon belül előjegyezve, ott pedig már majd mondják biztosan, hogy merre kell menned. Nem vagyok ismerős arra fele, azonban abban a kórházban is vannak oltópontok, ahol dolgozom, ezért tudom, hogy nálunk így van, meg másoktól is hallottam, hogy náluk is így van, ezért feltételezem, hogy a Kaposi Mór kórházban is így lehet :) Remélem, tudtam segíteni.
2021. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választ :)
2021. máj. 10. 22:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :)
2021. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!