Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi ez a Pfizer-hype???

Mi ez a Pfizer-hype???

Figyelt kérdés

Hirtelen mindenki szakértö lett s meg van gyözödve róla, hogy ezt maga a Jóisten kutyulta. Ennyire jók a marketingesei vagy...?? Kísérleti új technológia, ugyanúgy fogalmunk sincs még, milyen hatása lehet majd. A haláleseteiröl is alig hallani, bezzeg a gonosz Astra.

Ennyire manipulálható sok birka ember?



2021. máj. 11. 17:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
Igen, ennyire. De mit vársz az emberektől? A többség hülye, mint a tök és bármit bekajálnak, amit el akarnak hitetni velük.
2021. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
32%

"Kísérleti új technológia, ugyanúgy fogalmunk sincs még, milyen hatása lehet majd. "

Ehhez képest az első vakcina amelynek elkezdődött a "rendes" engedélyeztetése, tehát hetekre vagyunk attól, hogy már nem kíséreti vakcina lesz, mivel tökéletesen teljesített az éles bevetésen. A Pfizerhez egy haláleset sem kapcsolódik bizonyítottan. Ez csak tüzesz szárkány imádó fidióta hazugság.

2021. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
44%
#2 gondolkozz már könyörgöm...ha valaki meghal az oltástól, kitalálják, hogy igazából koronás volt, vagy valami másba halt bele. Nyilván tagadják, nehogy ne oltakozzanak a pánik miatt az emberek. Erről beszéltem, nem használják az emberek az eszüket, csak elhisznek bármit és még okosnak is hiszik magukat. 4 ismerősöm halt meg Pfizer után nem sokkal, egynek lebénult a fél arca, másik 1 hétre rá infarktust kapott. Azért ha ezeknek semmi köze az oltáshoz, akkor nagyon furcsa “véletlen” egybeesések...
2021. máj. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
49%

Én is a Pfizert választottam, de azért mert bizonyos oltások ellenjavaltak lettek volna nekem (például a kínai és az orosz), hiába voltak elérhetőek már korábban. Modernára és Janssenre nem lett volna akkor lehetőségem.

Az AstraZenecán is nagyon gondolkodtam, azt is elfogadtam volna szerintem ha nem lett volna Pfizer, de igazából a Pfizerben bíztam a legjobban az alapbetegségeim és ingadozó egészségügyi problémáim miatt.

Ha jövőre újra szükség lesz oltásra és mondjuk Pfizer helyett Astrát kaphatok, mert épp nem lesz Pfizer, akkor azt is el fogom szerintem fogadni, mert számomra az a legfontosabb, hogy oltva legyek.

2021. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
41%

3

Itthon ez így megy de sok helyen amcsiban kivizsgálnak minden esetet mert a család olyan pert akaszt az állam nyakába, hogy csak leshetnek. Nem mindenhol van diktatúra. Sehol nem sikerült a Pfizerrel kapcsolatba hozni haláleseteket. Ellentétben a Sputnyikkal Astra Zenecával, Jansennel és a tüzesz szárkánnyal persze.

2021. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
4 es én is hasonlóan vagyok a dologgal mint te,(bár én még nem vagyok oltva) csak én a szputnyik és pfizer közt vacilálok. A kínait nem merem (egyrészt nem bizok bennük) másrészt jelenleg nincs kezelve a krónikus betegségem és úgy nem ajánlott, az astra szintén nem mivel ugye hallani a vérrögöket én meg fogamzásgátlót szedek ami önmagában is okozhat vérrögöt én meg nem szeretnék azon szerencsétlenek között lenni akik bele tenyerelnek a dologba.
2021. máj. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Sztem nem a marketingje a jo. Lehet valahogy nyomatjak a PR-t es errol sokat nem tudok. Mindenesetre a Pfizerrol all rendelkezesre a legtobb informacio, es ezt teszteltek a legszelesebb korben. Hatasossaga olyan, mint a Modernae, de abbol keveset kapunk sajnos. Viszont ami undorito az egeszben, hogy kormanyunk tudvan h ez kell a legtobb magyarnak, inkabb kiszorja mondvacsinalt csoportoknak mindenki masnak meg felajalnja a baromi dragan megvett kinai szart..
2021. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Nyomják neki a marketinget, de az összesnek. Van pár video pl Obama is beszélt arról már hónapokkal ezelőtt, kell a jó PR, hogy mindenki elhiggye 😄 hát bejött ezek szerint. Most komolyan, mi a 3,14csának kell ilyesminek reklám, ha elvileg halálos vírus fenyegeti az emberiséget? Igaz, ezt már egy éve kérdezem, azóta sem kaptam választ. De azt nem veszik észre sokan, hogy nagyon durván sértik az emberi alapjogokat, zsarolnak azért, hogy oltasd be magad. Műtéteket halasztanak el, amiért lehet pont súlyosbodik a beteg állapota, akár meg is halhat. Úgy veszem észre, hogy kevesen gondolkodnak el ezeken, csak a bulik, utazások miatt mennek oltatni, hogy megkapják a kártyát. Azon meg nem, hogy ez egy kib...ott zsarolás igazából. Persze konteos vagyok, mert merek kételkedni.
2021. máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%

9-es ugyanezt gondolom.

Ahogy esetleg kételkedek valamiben egyből a konteo jön, meg az, hogy virológus sőt orvos lettem.

Soha nem a technológiáját vitattam,csak felteszek néhány kérdést amire szeretnék választ kapni.

De amikor laikusok magyarázzák, hogy miért jó az oltás, akkor az nem baj, hogy nem virológus vagy orvos.

2021. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%

Szputnyiknak, sinopharmnak nem volt/jelenleg sincs sem who ajánlása, sem EMA engedélye, ogyéi normálisan nem vizsgálta be egyiket sem -> ezek kapásból kilőve

Astra: 40 alattiaknak nem adják UK-ban vérrög kockázat miatt illetve más országokban is felfüggesztették a használatát -> fiatalként ez számomra így szintén kilőve

Moderna, Janssen: olyan kevés van belőlük, hogy egészséges fiatalként gyakorlatilag esélytelen hozzájutni ezekhez


Így hát kizárásos alapon maradt a Pfizer. Remélem nem gond, hogy olyan oltást adattam be magamnak, amiben megbízok, tekintve hogy én sem pofáztam bele abba hogy te mit fogadsz el :) További szép estét.

2021. máj. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!