Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » AstraZeneca oltást még lehet...

AstraZeneca oltást még lehet kapni? Lehet rá jelentkezni? Itthon még nem tiltották be? Huszonévesen mennyi az esélyem rá hogy bajom lesz tőle? Kinek mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva reménykedem benne hogy tényleg olyan hatásos és végre el jutok oda ahová már többször is terveztem,végre megszűnnek ezek az érzések és a föld alá kerülhetek.

2021. máj. 12. 22:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen oltást sosem lehetett kapni.
2021. máj. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
63%
Azt javaslom, hogy oltás helyett keress fel egy pszichológust inkább.
2021. máj. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

#1 Elnézést el írtam a nevét.

AstraZeneca

2021. máj. 12. 22:53
 4/31 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm szépen de nem kell rajtam segíteni,csak szeretnék választ kapni.
2021. máj. 12. 22:54
 5/31 anonim ***** válasza:
54%

Senki nem betegedik meg az Astra-tól sem.

Néhány véralvadásos nyugdíjas maximum.

2021. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
#5 Akkor inkább a Sinopharm oltás veszélyesebb?
2021. máj. 12. 23:06
 7/31 anonim ***** válasza:
45%
Egyik sem veszélyes
2021. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
20%

AstraZeneca-nak hívják, elírtad a kérdésben is, illetve akulcsszavak között is, ez már szándékosság. Csak azt nem értem, ha a nevét sem tudod/akarod megjegyezni normálisan, mégis miért ragaszkodsz ehhez?


Az egyik legjobb vakcina, hiszen elég sok mutás ellen véd, hat stb. Szóval jó. én nagyon nagy Astrazeneca párti vagyok, de Én is huszonéves vagyok, és a Pfizert adattam be. Nyílván a Szputnyik és a Kínai is jó, sőt Szutnyik a legjobbak közt van, úgyhogy mindenképp érdemesebb a Pfizert Beadatni vagy a Szputnyikot.


Hogy a kérdésedre válaszoljak nekem sok ismerősöm kapta fiatalon az Astrazeneca-t, mindenki azaz mindenki Kortól függetlenül, de ált fiatalokrol van szó beteg lett tőle masnam vagyis ez jó jel, mert dolgozott a szervezet. (persze eza többi oltastol is elofordulhat,m ez szervezetfuggo) valamint ha igaz, hogy fiataloknal vérrögöt okoz, akkor HA hajlamos vagy rá, lehet előjön. Ezt mérlegeld. Még a Pfizeres ismerősemnek és a Szutnyikosoknak sem volt semm ibajuk az oltast követően. És most sincs.

2021. máj. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
#7Melyik akkor az amitől többen rosszul lettek és halállal végződött?
2021. máj. 12. 23:12
 10/31 anonim ***** válasza:
64%

Egyik sem. 1 millió emberből 1 lesz beteg, az is másba hal bele.

Amúgy sem fogunk itt segíteni öngyilkosságban.

Keress fel szakembert!

2021. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!