Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hány órakor lehet felvenni a...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Hány órakor lehet felvenni a második oltást?

Figyelt kérdés
Az elő oltáshoz még kaptam konkrét időpontot. A másodikhoz a papíron csak a nap szerepel. Ez azt jelenti, hogy azon a napon bármikor bemehetek oltani, nem kell órára pontosan megjelennem?

2021. máj. 13. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsőhöz se kaptam (Astrás vagyok, majd júniusban lesz a kövi)


Elmentem reggel, végigálltam a sort. Bármikor mehettem.

2021. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz az időpont, mint az elsőnél.

Én pl. 14:30-ra kaptam időpontot az elsőre, így a második adagért is 14:30-ra kellett mennem a megadott napon.

2021. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanazt az időpontot írták rá, mint amire az első alkalommal mentem.
2021. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a #2 írja: mi direkt rákérdeztünk az első oltás után, hogy ha csak dátum van, mikor menjünk... És rögtön mondták, hogy kb. ugyanebben az időpontban.

Se az elsőnél, se a másodiknál nem kellett sorbanállnunk - ahogy megérkeztünk, már hívtak is be. (Szt. Imre kórház)

2021. máj. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor mehetsz. Én első alkalommal dél körül kaptam oltást, mikor láttam, hogy nincs a papíron időpont, csak nap, rákérdeztem, azt mondták, 8-tól lesznek.
2021. máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szóban mondták, hogy kora délután menjek, mint az elsőnél, de végül is reggel mentem, mert délutános voltam a munkahelyen. Semmi jelentősége nem volt, mert össze vissza jött mindenki, beálltam a sorba és kivártam. A lapomra úgy sem volt ráírva, csak a nap.
2021. máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!