Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lányok!Nem fog hülyének nézni...

Lányok!Nem fog hülyének nézni a nőgyógyász, ha mondom neki, hogy mocorgást érzek a hasamban és ultra hangot szeretnék csináltatni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem vagy terhes, akkor ezzel a háziorvoshoz menj.
2021. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Én először vennék egy terhességi tesztet. Ha negatív, akkor bélmozgás.

Nem mennék rögtön nőgyógyászati ultrahangra.

2021. máj. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

A következő kérdést fogja feltenni:


mikor menstruáltál utoljára?


Ha régóta nem jön meg, megkérdezi éltél-e nemi életet.


Ha igen, vettél-e terhességi tesztet?


Ha sokat késik, a teszt pedig pozitív, akkor se látnak semmit hetekig, érdemes a 7.hétig várni kb.


Ha negatív a teszt, akkor meg majd a doki eldönti megultrahangoz-e, de valószínűleg igen, manuális vizsgálat után.

2021. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Voltam nála kb öt hónapja, akkor nem csinált ultra hangot. Kb azóta nem is éltem nemi életet, de elég sokat mocorog a hasam, rangatozik és néha még szúr is, hol itt, hol ott. Három tesztet csináltam a legutóbbit kb egy és fél hónapja és mind negatív lett.
2021. máj. 20. 17:02
 5/15 A kérdező kommentje:
A menzeszem rendszeresen megjön ez mellett. Megnyugtatna ha nem lennék terhes mert pszichesen eléggé megvisel hogy mivan ha az vagyok
2021. máj. 20. 17:04
 6/15 A kérdező kommentje:
És a legegyszerűbb most a nő dokihoz eljutnom :/
2021. máj. 20. 17:04
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek... Ha nem is voltál senkivel, megjött, a tesztek negatívak.. ezzel nem nőgyógyászhoz kell menni. Hasi ultrahang, ahol a beleidet nézik, de valószínű totál felvagy puffadva, vagy rosszul étkezel és azoktól mocorog, és persze a stressz is rájátszik.
2021. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Van más problémám is ami oda tartozik szóval gondoltam akkor megnézetem ezt is.
2021. máj. 20. 17:14
 9/15 anonim ***** válasza:

De akkor legalább kamuzd be hogy voltál valakivel, mert így el fognak hajtani a fenébe (jogosan).


Bocsi de ez inkább pszichés probléma...

2021. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezen most jöt nevettem. 5 hónapja nem voltál senkivel, de csinálod a teszteket. Szerinted aki 4-5 hónapos terhes annak nem tűnik fel?
2021. máj. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!