Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Előfordult másnak is orosz...

Előfordult másnak is orosz vakcina 2. oltásnál ez?

Figyelt kérdés
Mióta megkaptam a 2. oltást először aznap este volt egy kis hőemelkedésem/lázam ilyen 37.6-38.1 között arra vettem be algopyrint, és azóta 19.-e óta olyan aluszékony/fáradt vagyok kicsit szédülök, és fáj a fejem. Mellesleg nem tudom ez jelent-e valamit, de fáj a két vesém, de nem veszek semmit észre a vizeletemen vagy bármi, csak fájnak. Az első oltás után nem voltam ilyenm sz*rul, de most kicsit be vagyok parázva algopyrint szoktam bevenni az úgyahogy hat. Fiatal vagyok 21 éves és fiú. Nektek volt hasonló élményetek akár az első akár a második után? (Nem fikázni akarom a vakcinát, mert én ezt szerettem volna, és én mentem el saját szándékomból oltatni nem a kártya miatt, mielőtt még valami rosszmáájú idebüfög valami tahóságot, ezt mellőzük szimplán a tapasztalatok érdekelnek, nem a rémmesék meg az unalmas életűek majomságai köszönöm) Szép napot mindenkinek!

2021. máj. 23. 16:41
A kérdező szavazást indított:
Nekem hasonló volt az első vagy második oltás után. (Szputnyik V)
Nekem nem ez a mellékhatása volt az első vagy a második oltás után. (Szputnyik V)
Nekem nem jött ki, vagy nagyon minimális mellékhatása volt a dolognak. (Szputnyik V)
Nekem nem volt mellékhatás. (Szputnyik V)
6 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Unokahugomnál pont ez volt az első oltás (Szputnyik) után napokig, orvoshoz ment aki azt mondta, meggondolná, hogy beadassa-e a másodikat. Azóta nem beszéltem vele, nem tudom, hogy döntött.
2021. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

23 vagyok túl mindkét oltáson. Az első nem igazán viselt meg, minimális hőemelkedés karfájdalom másnapra semmi. A másodiknál előre szólt az orvos hogy készüljek estére lázcsillapítóval.

A második oltás gyakorlatilag padlóra küldött. Rázott a hideg, izzadtam és nem igazán tudtam levinni a lázam másnap sem.

A fáradékonyság, fejfájás rossz közérzet még maradt 2-3 napig viszont utána mintha elvágták volna.

Vese fájdalom nem rémlik - viszont ami nem a 'tipikus' reakciók közé sorolható abban a pár napban az a brutális éhség és 3-4 liter folyadékot simán bevittem.. Állandóan szomjas voltam és száraznak éreztem a számat.

2021. máj. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!