Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy kell lemondani időpontot...

Hogy kell lemondani időpontot online foglalásnál? A telefonszám azt mondja be, hogy hétfőtől-péntekig lehet őket hívni. Nem tudtok olyan számot, ahol lehet töröltetni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 09:11
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
És ugye ma ünnepnap van :(, jó, hogy van telefonszám, de minek.
2021. máj. 24. 09:15
 2/18 anonim ***** válasza:
55%

Nézd meg az emailben, amit a foglalás után kaptál, hogy mit ír, lehet, hogy még link is van a lemondáshoz.

Amúgy meg ha telefonon lehet lemondani, akkor meg kell várni, hogy valaki felvegye.

2021. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nincs link semmi, nyilván akkor már rég lemondtam volna ne viccelj már. Telefonszám ami az e-mailben van, azt mondja be, hogy hétfőtől-csütörtökig eddig és eddig lehet hívni, pénteken eddig és eddig.
2021. máj. 24. 09:27
 4/18 anonim ***** válasza:
55%

Nem viccelni akadtam, de nagyon sok olyan ember van, aki még se nyitja ezeket az e-maileket vagy csak az első két sort olvassa...


Akkor hívd őket holnap. Vagy küldj egy mailt nekik.

2021. máj. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nincs e-mail címe, no-reply az e-mail amit kaptam a kórház oldalán nincs oltóponthoz e-mail cím.
2021. máj. 24. 09:30
 6/18 A kérdező kommentje:
Azért ne haragudj, de annyira hülye nem vagyok, hogy ha van egy link, azon nem mondom le és itt kérek tanácsot elérhetőség miatt. Én is azt hittem, hogy lesz egy link aztán lemondom, nekik is egyszerűbb lenne, minthogy én feltartom őket a telefonálgatásommal.
2021. máj. 24. 09:32
 7/18 anonim ***** válasza:
32%
Én se tudtam lemondani sehol.De sok ismerőstől hallottam hogy csak egyszerűen nem mentek el.Utána újra tudtak regisztrálni.
2021. máj. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nekem nem engedi, ott van a rendszerben az időpont, nem lehet újra regisztrálni, hallottam 19 napról is, de arról is, hogy akkor se lehetett újra regisztrálni, hanem le kell mondani az időpontot, töröltetni kell és utána lehet újra regisztrálni.
2021. máj. 24. 09:38
 9/18 anonim ***** válasza:
Gondolom az újraregisztrációt akkor fogja hagyni a rendszer, ha nem mentél el az oltásra és kiütöttek a rendszerből.
2021. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, ehhez a kiütéshez kell telefonálni, viszont ma nem tudom elérni őket :(, ezért vagyok síkideg, nem is értem miért nem lehetett egy online lemondást tenni a visszaigazoló e-mailbe?
2021. máj. 24. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!