Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyha iskolából lógás miatt...

Hogyha iskolából lógás miatt mentek háziorvoshoz igazolásért, ti mit mondotok neki?

Figyelt kérdés
Hogy rosszul éreztétek magatokat, vagy bevalljátok a lógást? Ha igen, ad igazolást?
2021. máj. 27. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

gyomorrontás. Hánytál, hányingered van.


de ezt csak egyszer lehet ellőni..

2021. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

A lógást cinkes bevállalni. Olyat kell mondani, amit nehéz leellenőrizni. Pl. azt ne mond hogy fáj a torkod, mert belenéz és látni fogja, hogy nincs is begyulladva.

Miket érdemes mondani?

- fáj a fejem, szédülök

- fáj a hasam, hasmenésem van, hányingerem van (hánytam stb.)

2021. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hányás, hasmenés. De orvostól függ. Ha jófej akkor egyszer kétszer adhat igazolást anélkül hogy hazudnál neki. De rendszeresen biztos nem fog.
2021. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tegnap este hánytam / megy a hasam tegnap óta.


Én mindig ezeket mondtam, mindeig adott igazolást, és alaposan ki is vizsgált.

2021. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ha egész héten nem mentetek? Gyomorrontás azért nem tart annyi ideig.
2021. máj. 27. 20:07
 6/12 anonim válasza:
Mond azt,hogy lázas voltál,csak vettél be lázcsillapítót. Meg tedd oda mellé,hogy a hasmenésed volt vagy,hogy hánytál.
2021. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Aranyerem van,még egyszer sem akarta meglesni csak szimplán kiírt+gyógyszer.Legjobb szöveg.
2021. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"De ha egész héten nem mentetek?"


Aznap kell elmenni az orvoshoz, amikor lógsz. Utólag összeteheted a két kezed, hogy majd ad igazolást...

2021. máj. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
55%

8.válaszoló!

Nem feltétlen van minden nap háziorvosi rendelés. Főleg ha mondjuk körzetekre van osztva.

2021. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyilván. De a kérdező azt mondja egész héten nem ment. Olyan nincs, hogy hétfőtől péntekig nem rendel az orvos. Az ügyeleteshez is a lógás napján kell menni.
2021. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!