Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elfogadják a vedettsegi...

Elfogadják a vedettsegi igazolványt, ha telós appon mutatom be úgy is, hogy még nem jött meg a kártya?

Figyelt kérdés

Appon már fent van a védettségim, pár napja oltottam magam. Elfogadják így, vagy kell várni vele, mert ugye a dátum rajta van, és 1-2 hét mire a védettség kialakul.

(Mielőtt írnátok, hogy így rengeteg embert veszélyeztetnék - ellenanyag vizsgálat alapján már átestem a víruson pár hónapja.)


2021. máj. 31. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Elfogadják. Egy közeli ismerősömnek nem jött meg a kártyája pedig márciusban oltották. És hétvégén nagyon sok helyre mentünk mindenhol jó volt az applikáció.
2021. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Leginkább amiatt kérdezem, mert még csak pár nap telt el az oltás óta. Hivatalosan még nem alakul ki a védettség ennyi idő alatt.
2021. máj. 31. 18:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A kártyát az első oltás után küldték 8-10 napra. Most már nem igy van?
2021. máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet, de engem 2 napja oltottak, szóval azt szeretném tudni, hogy akár holnap beülhetek e valahova a telós appal.
2021. máj. 31. 18:55
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem jövök rá, hogy direkt értetlenkedsz-e... Senkit nem érdekel, hogy védett vagy-e (ami majd csak a második oltás után történik meg), csak az számít, hogy van-e ilyen igazolványod. Ahogy az egyes írjam, az is elég, ha az appot bemutatod.
2021. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Én értetlenkedek? Idézz már egy mondatot is ami a kérdésemre válaszolt. Nem azt kérdeztem, hogy elég e az app. bemutatása, hanem hogy már másnaptól elfogadják e, vagy bele kötnek hogy még semmilyen védettségem nem alakulhatott ki, vagy bármi hasonló miatt. Hogy hülye kérdés e vagy sem, az nem érdekel.
2021. máj. 31. 20:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan bénák, hogy képtelenek voltak úgy megírni az appot, hogy legyen egy védettség kezdete dátum is, ami az oltás napja+X.nap (vakcinától függően).
2021. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy központi "védettség kezdete", mert ez egyénfüggő, és a védettség szintje napról napra emelkedik.
2021. jún. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nyilván, de egy hét azért legalább kell mindenkinél, hogy beinduljon a folyamat. Na de mindegy túl lett tárgyalva. Köszönöm a választ a kérdésre.
2021. jún. 1. 09:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Akár kártya akár app igazolja, EL KELL FOGADNIUK.

De keress erről egy hivatalos közleményt , nyomtasd ki vidd magaddal, ha nem fogadnák el, mutasd fel azt is.

2021. jún. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!