Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehetséges, és van-e értelme...

Lehetséges, és van-e értelme megszerezni két teljesen különböző COVID oltást?

Figyelt kérdés

Megkaptam már mindkét adagot az AstraZenecából, én azt is szerettem volna, viszont közben kecsegtetően hangzik a Pfizer és a Moderna mRNS technológiája. Azért nem ezekre jelentkeztem, mert túljelentkezés volt rájuk, és nem akartam várni. Lehetséges-e, és van-e értelme annak, hogy a fentiek közül valamelyik másikat is beadassam? Van itt olyan, aki csinálta ezt? A neten mindenhol csak az első és második dózis keverését emlegetik, két teljes értékű oltás beadását nem.


Oltásellenesek kíméljenek. A normális válaszokat köszönöm, a kérdést komolyan gondolom.



2021. jún. 2. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Valoszinuleg evente kell majd oltatni, bar errol meg pontos info nincs, de az tuti, hogy nem eleg a ket oltas.

Kovetkezo korben biztosan kerhetsz majd masikat, de most egyelore meg nem.

2021. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Majd ősszel megint kezdődik az agitáció.

Ezúttal Pfizerre jelentkezz, és várd meg

2021. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A mostani 2 adagot egy féle vakcinából kell kapni, de ha szükség lesz újabb oltásra, akkor nyugodtan választhatsz másikat. Sőt, aki most Astrazenecát választott, mindenképpen mást kell választania, mert az adenovírus ellen kialakult a védettség. Kivéve persze ha az Astra cég új vakcinát dob piacra, akkor azt is választhatod, de a választás lehetősége megvan. A háziorvosom mondta.
2021. jún. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ugyanazt a vektort nem kaphatod meg többször.
2021. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben a videóban pont ezekről a vakcinák keveréséről van szó. Akit érdekel, nézze meg.

2021. jún. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!