Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az orvosok az EESZT-n kívül a...

Az orvosok az EESZT-n kívül a NEAK-be is "belelátnak"?

Figyelt kérdés

A NEAK-ban a betegéletúton kívül a biztosítási jogviszonyt is látják? Hogy hol, milyen munkáltatónál állok biztosítási jogviszonyban?


Az EESZT-ben csak annyit látnak, amennyit én is?


2021. jún. 5. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Bocsi, de a "NEAK" micsoda?
2021. jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő


Ügyfélkapun keresztül tudod elérni :)

2021. jún. 5. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt biztosan látják, van-e TB jogviszonyod. Legalábbis ha lekérdezem a betegéletútban, látszik, mikor ki kérdezte le.

A részleteket szerintem már nem. Mármint azt, hogy melyik cég mennyit fizetett be.

2021. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A "háziorvosi/kezelőorvosi betegéletút napló" alatt látod hogy ki, mikor kérdezte le? Nekem ha rákattintok az üres, csak annyit ír, hogy:


"Ezen az oldalon megtekintheti, hogy mely háziorvosok, mely időpontokban kérdezték le az Ön betegéletút adatát az Eüak. 11. §-(3) jogszabály által engedélyezett módon."


Ezen kívül semmi más, pedig sokszor járok magánrendelésekre, háziorvoshoz. Lehet akkor, hogy sosem kérték még le? Azt hittem minden alkalommal kezelés előtt ellenőrizniük kell.

2021. jún. 5. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:

EESZT-ben kérdezik le az egészségügyi adataidat.

Lehetetlen, hogy üres legyen. Automatikusan belekerül minden aktivitás, akár az orvosok, akár a te részedről.

Önrendelkezés => adatkezelési napló.

2021. jún. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#4: Ott, ahol a betegéletutat lekérdezés. Csak lejjebb görgeted, és ott látszik, hogy ki, mikor kérdezte le.
2021. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az, hogy a TAJ számod érvényes-e, azt látja mindenki, aki a rendszerben kezelést vagy adatot kezel rólad, de az nem ugyanaz, mint a betegéletút, ez nem látszik a rendszerben nálad, csak annyit lát, hogy van-e rendezettséged , vagy nincs. A TB jogviszony megint teljesen más dolog.
2021. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!