Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elmentek orvoshoz ha rosszul...

Elmentek orvoshoz ha rosszul érzitek magatokat, vagy kibírjátok fájdalomcsillapítókkal és semmiképp sem mentek?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Ténylegesen érdekel, hogy hányan tartozunk a második kategóriába.

2021. jún. 8. 20:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Évtizedekig a második csoportot képviseltem. Aztán a szervezetem megálljt parancsolt. Most olyan betegségem van, olyan gyógyszerekkel, hogy egy vitamint sem merek beszedni anélkül, hogy előtte leegyeztetném az orvosommal.
2021. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre hogy a második csoportba tartozó emberek nagyrészét nem érdekli az élet, és nem fél a betegségektől. Nem érdekli őket.
2021. jún. 8. 20:46
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ. Ha 4-6 hétig is fennall a probléma, akkor elmennek orvoshoz. A fájdalom nem normális hosszú távon.
2021. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Jó látni olyan embereket akik nem rohannak orvoshoz az első tüsszentés után.
2021. jún. 8. 20:51
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Törött kézzel jártam egy darabig dolgozni.
2021. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok ezzel az egésszel, hogy jobb nem tudni arról, hogy hogyan is van igazán az ember. Ha orvoshoz megy az ember, lehetséges hogy valamikor rossz hírt kap, az meg csak stressz. Jobb nem tudni semmiről, aztán lesz ami lesz.
2021. jún. 8. 20:54
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Mikor hogy. Nyílván egy fejfájással nem rohanok orvoshoz, de ha 3 napig fáj, akkor elmegyek.
2021. jún. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

#6: Tehát inkább meghalsz egy olyan betegségben, amit sikeresen tudnának kezelni, ha tudnál róla? Elég érdekes felfogás.

Az én betegségem egy csigolyatörés kapcsán derült ki. Három hétig ágyban voltam, a wc-re is csak kínkeservesen tudtam eltotyogni, elég érdekes testtartásban. Azt azért megnézném, hogyan oldanád meg orvos nélkül. Aztán kiderült, hogy daganatos betegség okozta. Időben sikerült elcsípni, így olyan kezelést kapok, ami után akár tíz év teljes tünetmentesség mellett teljes életet élhetek. Ha nem tudnék róla, eltörne még pár csigolyám, leállna a vesém, amibe kezelés nélkül bele is halnék.

Hát tudod mit? Jobb, hogy tudok róla. (#1)

2021. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"Tehát inkább meghalsz egy olyan betegségben, amit sikeresen tudnának kezelni, ha tudnál róla? Elég érdekes felfogás."


Igen. Meghalok, nyugodtan, hirtelen, békében, ahelyett hogy kiderül valami, ami miatt hónapokig minden percben idegeskedek, és lehet még úgy is meghalok. Akkor már inkább hirtelen és gyorsan.

2021. jún. 8. 23:01
 10/20 anonim ***** válasza:
66%

#9; De ez az esetemben nem hirtelen, gyors halál lenne, hanem elhúzódó, fájdalmakkal. Nem csak infarktus, meg stroke létezik. Sőt, a stroke sem visz el rögtön minden esetben. Lehet, csak lebénulsz tőle, vagy nem tudsz beszélni.

Vagy egy hasnyálmirigy gyulladás, ott se rögtön halsz meg, és még sorolhatnám.

2021. jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!