Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha nem megyek el második...

Ha nem megyek el második oltásra, attól még elfogadják mindenhol a védettségi igazolványt?

Figyelt kérdés

Teszem azt moziban, strandon, gyógyfürdőben, éttermekben, bárokban, bulikban?


Akinek ezzel kapcsolatban van tapasztalkata írja már le, legyen szíves.

Azt hallottam, hogy qr kóddal lehet ellenőrizni, hogy érvényes e, viszont elvileg ezt sehol nem csinálják? Vagy valahol nektek ellenőrizték?



2021. jún. 10. 17:20
1 2 3 4
 31/34 Barbell Deadlift ***** válasza:
Most tekintsünk el attól, hogy youtube videókból tájékozódsz, és annyi háttértudásod sincs ebben a témában, mint a 10 éves kutyámnak. De egyébként neked honnan jön az önbizalom a semmire?
2021. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Fájdalmasan ostoba vagy.

Annyi eszed se lehet mint a 10 éves kutyádnak, ha azt hiszed, hogy YouTube-ról tájékozódom. Az önbizalmam pedig, egyszerűen abból az okból fakad, hogy gyakrabban van igazam, mint az emberek többségének. Ami most sem lesz másképp, de én itt hiába osztom az észt, csak remélni tudom, hogy az ilyen emberek mint te, elmentek már oltásra. Akiknek meg megmaradt a maradék eszük, és nem mosta még ki a média, jobban utána néztek az esetleges háttérinformacióknak az oltakozással kapcsolatban.

2021. jún. 21. 21:46
 33/34 Barbell Deadlift ***** válasza:

Igen, minden hülye azt hiszi, hogy gyakrabban van igaza, mint az emberek többségének.

A probléma csak annyi, hogy a tudomány nem hit kérdése, és ez a kijelentésed amúgy is arra utal, hogy téged nem a tények, hanem a saját egód érdekel.


Ha nem így lenne, akkor észrevetted volna, hogy egy szót sem ejtettem a vakcinákról, de a te 2 dimenziós világfelfogásod szerint két féle ember van: aki szerint létezik a covid, és már fél éve naponta elmegy beoltatni magát, meg vannak azok, akik nem hisznek ebben az "ármányban", és antivaxerek. Ennyi, kész, nincs átmenet. Az, hogy megkértelek, ne írj kegyeletsértő dolgokat, ebből azt szűrted le, hogy "buta vagyok", és "menjek oltakozni". Pedig az, hogy ne legyél kegyeletsértő, alapvető emberi dolog, csak hát olyan ostoba vagy, hogy hozzádképest a szegedi csillag börtön nobel-díjas tudósok gyülekezete.


Azt tanácsolom, hogy ne fáradj a viszontválasszal, mert már benne vagy a gödörbe, és ha habzó szájjal tovább nyomod a gázt, akkor csak még mélyebbre kerülsz. Inkább olvasgasd csak tovább a szokásos, ezerszer megcáfolt, a tudományos világban sehol sem mérvadónak számító Bakdi-Gődény-Van den Bossche trió agymenéseit, a twitteren meg facebookon (mert ugye az ő szintjükön ez a tudományos platform), ennél hülyébb már úgysem lehetsz.

2021. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

😆😆 sírok rajtad. Most ezt mindenre rá lehet húzni amit írsz. Ennyi erővel te vagy hülye, mert ennyi írásomból azt szűrted le, hogy szerintem kétféle ember létezik oltott, oltatlan.


De mondom nem zavar. Legyen igazad.

2021. jún. 22. 16:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!