Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezzel akarják oltani a gyereke...

Ezzel akarják oltani a gyerekeket is?

Figyelt kérdés

[link]


Én is Pfizerrel vagyok oltva egyébként. Már megbántam, illetve a második oltásra nem megyek el, nem érdekel, ha elveszik a védettségi igazolványomat. Amúgyis átestem a fertőzésen, elég nekem 1 adag, az is emlékezteti az immunrendszert.



2021. jún. 11. 20:06
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
95%
Igen.
2021. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
94%

Igen.


[link]

2021. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
A Pfizer az egyik legmegbízhatatlanabb, legveszélyesebb oltás. Miért? Mert szinte semmit nem lehet tudni az mRNS védőoltásról a szervezetre nézve, mivel előtte soha nem volt ilyen. Én is marha voltam, hogy ezt választottam. Aki oltatni akar, az vagy oroszt, vagy kínait válasszon.
2021. jún. 11. 20:16
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Már maga a cikk is érdekes:


,,a vártnál több" -egyből a cím, tehát lehetett rá számítani, hogy szívizomgyulladást okozhat?


,,hogy a betegek többsége – mintegy 81 százalék – teljesen felépült a tüneteiből – tette hozzá" - ez jó


ezzel szemben a cikk vége:


,,Mivel a szív nem megfelelően működik, akár maradandó szívkárosodásokat, szívinfarktust vagy stroke-ot is okozhat."

2021. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
89%

"Pfizer apparently engaged in questionable practices abroad as well. In 2000 the Washington Post published a major exposé accusing Pfizer of testing a dangerous new antibiotic called Trovan on children in Nigeria without receiving proper consent from their parents."



Jó a fájzör.

2021. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
31%

Ne haragudj, de butaság, ha nem oltatod be magad a masodikkal. A cikkben azt írják, hogy a myocarditis esetek több mint fele esett át előtte az oltáson. Ráadásul sokan felgyógyultak belőle (immunreakcio). Azt pedig nem írják, hogy volt e alapbetegségük is. És azt sem, hogy az összes oltott közül mennyi ilyen eset volt.


Az oltások többségére igaz, hogy vannak mellékhatásai, amik esetenként súlyosak is lehetnek, viszont annál sokkal hasznasobbak, minthogy ez miatt ne adassuk be őket.

2021. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
A kínai a legbiztonságosabb szerintem. Nem azt mondom, hogy az a legjobb, de annak a technológiája évtizedes gyakorlatra épül. Ha meg valóban olyan gyenge a hatásfoka, amilyennek mondják, akkor legalább nem is lesz tőle bajod.
2021. jún. 11. 20:30
 8/44 anonim ***** válasza:
90%

"Azt pedig nem írják, hogy volt e alapbetegségük is."



Okés, de akkor a covid áldozatok közül is vegyük ki az alapbeteségeseket, és akkor még a mostaninál is sokkal kevésbé lesz veszedelmes a covid. Legyünk már következetesek. :D

2021. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy a Xanax dobozára is az van írva, hogy Pfizer.
2021. jún. 11. 20:32
 10/44 A kérdező kommentje:

#6


Maga Merkely Béla mondta, hogy aki átesett a betegségen, annak elég lehet 1 oltás is, mert azoknál az embereknél eleve van antitest, és az egy oltás az emlékeztető. Akinek kettőt adnak, annál a második az emlékeztető oltás.

2021. jún. 11. 20:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!