Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezzel akarják oltani a gyereke...

Ezzel akarják oltani a gyerekeket is?

Figyelt kérdés

[link]


Én is Pfizerrel vagyok oltva egyébként. Már megbántam, illetve a második oltásra nem megyek el, nem érdekel, ha elveszik a védettségi igazolványomat. Amúgyis átestem a fertőzésen, elég nekem 1 adag, az is emlékezteti az immunrendszert.



2021. jún. 11. 20:06
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

#30


Az oltottaké nem. Az korlátlan, ezért sincs rajta dátum. Aki átesett a betegségen, annak 6 hónapig érvényes. Persze, ha arra gondolsz, hogy úgyis eltörlik majd országon belül, hogy csak kártyával lehet beülni ide-oda, akkor ez így van. Az én kártyám, amit felépülésem után kaptam, októberben jár le. Addigra szerintem el is törlik. Nemzetközileg megmarad, de országon belül nem.

2021. jún. 11. 22:09
 32/44 anonim ***** válasza:
70%

"Az oltottaké nem. Az korlátlan, ezért sincs rajta dátum. Aki átesett a betegségen, annak 6 hónapig érvényes."



Ebből is látszik, hogy ez az egész egy gusztustalan cirkusz, és csak arról szól, hogy minél többen beadassák ezeket a szarokat. A természetes védettség 6 hónap, az oltás meg végtelen. LOL

Miközben egyre több olyan tanulmány lát napvilágot, hogy a betegségen átesettek védelme akár életre szóló is lehet. De mindegy, csak nyomják a vakcinapropagandát. Bűzlik ez az egész, ezért sem kérek belőle...

2021. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Tehát nekem most 2 kártyám van. Ha nem veszem fel a második oltást, akkor csak azt érvénytelenítik, amelyik az oltáshoz tartozik, a másik megmarad. De az is lehet, hogy a kártyát nem kell visszaadni, csak a rendszerből törölnek. Azt meg úgysem nézik, csak ha utazni akarsz. Étteremben elég bemutatni.
2021. jún. 11. 22:14
 34/44 A kérdező kommentje:

#32


Ez az. Akkora logikátlanság ez az egész, nemcsoda, hogy nem értjük. Meg sem lehet érteni. Eleve az oltás is kb. 6 hónapig véd. Az igazolvány örökös. Ez igen. Micsoda logika. Aki átesett a fertőzésen, az jobban védett (sejtimmunitás, nyálkahártya immunitás), mint akit csak beoltottak, mégis azokat szivatják.

2021. jún. 11. 22:18
 35/44 anonim ***** válasza:
38%

"A természetes védettség 6 hónap, az oltás meg végtelen." Soha senki nem állította, hogy "végtelen" a védettség az oltás után.

Orbánnál reklamálj, hogy miért fél évig érvényes az igazolvány, orvos olyat soha nem állított, hogy végtelen a covid-védettség, se oltással, se betegségen áteséssel.

2021. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

#35


Ezzel az a baj, hogy az oltás is kb. fél évig véd. Karikó a Pfizerrel kapcsolatban azt mondta, hogy 6 hónapig biztosan véd. Tehát utána kitudja. Szóval, akkor milyen jogon tesznek különbséget oltott és betegségen átesett között ekkora szinten?

2021. jún. 11. 22:27
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
#35 ezért írtam, hogy az egész egy cirkusz.
2021. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
36. a törpenapóleont vagy valamelyik szószólóját kérdezd.
2021. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

#38


Sajnos ez történik olyankor, amikor a politika beleszól egy olyan dologba, amihez rohadtul nem ért. És akkor lesz az, hogy elveszi, amit már odaadott. Vagy meg sem adja, ami megilletne.

2021. jún. 11. 22:46
 40/44 anonim ***** válasza:

,,#30



Az oltottaké nem." Azt hittem az oltottaké is időkorlátos. - Akkor vissza az egész, hogy úgyis lejár a kártya.

2021. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!