Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezzel akarják oltani a gyereke...

Ezzel akarják oltani a gyerekeket is?

Figyelt kérdés

[link]


Én is Pfizerrel vagyok oltva egyébként. Már megbántam, illetve a második oltásra nem megyek el, nem érdekel, ha elveszik a védettségi igazolványomat. Amúgyis átestem a fertőzésen, elég nekem 1 adag, az is emlékezteti az immunrendszert.



2021. jún. 11. 20:06
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Azt, hogy eltörlik-e azt nem tudom, elvileg jön a 4. hullám, meg nyáron nincs vírus majd szeptemberben. Ki tudja mi lesz.
2021. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
64%
Kedves, az ugye azért megvan, hogy a marha szuper kínai SEMMIT nem ér? ;) Azoknak, akik azt kaptak kell újraoltás, mert az ellenanyagszint-emelkedés kb nuku.
2021. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
2021. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszel védett

Se oltással vagy megfertődéssel

Csak enyhébb lefolyású lesz a betegség..

Ugyan úgy elkaphatod és továbbadhatod


Viszont azzal oltakozol amivel akarsz

Mindenki azzal oltakozik amivel akar

Attól hogy görcsösen kiállsz a kínai mellett még nem fogja magát senki meggondolni

Tőlem aztán beadathatod a kínait is másodiknak. Mindenki leszærjæ

Jó egészséget!

2021. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!