Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Helyi érzéstelenítés sebészeti...

Helyi érzéstelenítés sebészeti beavatkozáshoz. Mi áll a legközelebb egy dormicumos altatáshoz, amit lehet kérni? (Bővebben lent.)

Figyelt kérdés

Benőtt lábujjkörmömet szeretném kezeltetni sebészeten, de egyszerűen nem tudok elmenni, mert rettegek az érzéstelenítő injekciótól, és attól, hogy fájni fog. :(

Sajnos nem hiszem hogy pár mg Xanax segítene.

Mi lehet ami segíthetne? A (magán) sebészeteken van valami ilyesmire lehetőség?


(Nagyon el vagyok keseredve, mert képtelen vagyok elmenni sebészetre a félelem miatt.)



2021. jún. 23. 09:38
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
A félelem nem csak a fájdalom miatt van, hanem gondolom rosszak a tapasztalataid, esetleg rosszakat hallottál ellátásokkal kapcsolatban. Magán ellátásban az a lényeg, hogy azokat a körülményeket, amik a legnagyobb félelmet keltik a betegekben, azt el tudják tüntetni. Pl. ilyen a váró, a hozzáállás, a pontosság, kedvesség, nyugalom, bizalom. Természetesen maga a beavatkozás az ugyanaz, mint államiban, csak te is sokkal toleránsabb leszel és a félelmeket könnyebben le tudod küzdeni, nyilván ennek ára van.
2021. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt most egy kisebb műtétem, évekig halogattam mert rettegtem tőle. Kiderült, hogy egyáltalán nem kellett volna. Semmit nem éreztem közben helyi érzéstelenítéssel. Államiban voltam, a doki és a nővérek is szuper kedvesek voltak. Szerintem legyél túl rajta te is gyorsan. :)
2021. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!