Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyenkor mit kell tenni?

Ilyenkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés

Már több mint egy hete regisztráltam a koronavirus oltásra, de még mindig nem lett feldolgozva, és nem tudok időpontot kérni, felhivtam a kiírt telefonszámot, ahol azt mondták, hogy forduljak a körzeti orvoshoz, aki azt mondta, hogy ez nem az ő baja. És egy regisztrálj újra mondhattal kinyomott. Na de nekem ezen a héten el kellene jutnom az első oltásra, mert augusztus felenél már mindenképpen szükségem lenne a működő védettségi igazolványra.

Hétfőn pedig utazok el, ugyhogy jövő héten már nem tudok menni



2021. jún. 23. 11:37
 1/4 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:

Ne aggódj, az oltás után 10 perccel a telefonos applikációban látszik az oltás, az pedig elfogadott mint védettségi.

Van akinek ténylegesen ilyen sokáig tart a regisztráció feldolgozása, de esetleg újrapróbálhatod.

2021. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugotan menjél valameik oltó pontra és adnak,még sorba sem kell álni mert a kutyának sem kell az oltás.
2021. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A háziorvosoddal biztos ez volt?! Mert akkor elég béna, vagy csak egy baloldali lejárató aktivista.

Kétszer engem pl nem is engedett adott oldal regisztrálni.

Oltóponton tényleg adnak, és a háziorvosod jobb, ha lecseréled.

2021. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Folyamatosan nyitva van az online időpontfoglaló - Koronavírus

[link] › cikkek › folyamatosan-nyi...

4 nappal ezelőtt — Az érvényes regisztrációval rendelkező még be nem oltott 12-18 évesek, az ... Az orosz vakcinából már nem érkezik több szállítmány, az utolsó készlet van kint a ... Június 10-től már a 12-15 éveseket is lehet oltásra regisztrálni és az ... .pdf. Kérjük a regisztráltakat, ha már foglaltak online időpontot és a ...

2021. jún. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!